Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a Bajcsy kórház szülés...

Milyen a Bajcsy kórház szülés szempontjából? (felszereltség, orvosok, szülésznők, szobák, stb. )

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát remélem hogy jó!! Én is kiváncsi vagyok a válaszokra... Te mikorra vagy kiírva? És melyik dokihoz jársz, ha már választottál? Mi ápr. 5-re vagyunk kiírva, Szécsényi doktorhoz járok, aki kedvesnek, lelkiismeretesnek tűnik. Szülésznőt is választottam már ( valamilyen Zsuzsa ), de vele még csak telefonon beszéltem, uh. nem tudom igazán milyen. A szülőszobákat megnéztem ( elég barátságosnak tűnnek, máramennyire az lehet egy ilyen szoba ), maga a korház mondjuk elég lepukkant viszont. Vannak külön szobák is ( 4500Ft/2 ágyas vagy 9000Ft/egyágyas, de állítólag a normál szobák se rosszak )Kéthetente van előkészítő tanfolyam, most hétfőn is lesz 16.30-tól ha jól tudom. Én 2 ilyenen voltam, számomra annyira minden új infó hogy érdemes volt elmenni ezekre. Szóval eddig jók a tapasztalataim, és nagyon remélem jó véleménnyel leszek a korházról a szülés után is!
2009. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is bízom benne, hogy jó lesz a kórház, eddig csak pozitív tapasztalataim vannak.

Én ha minden igaz két héten belül fogok szülni a Bajcsyban Nagy doktornál, szülésznőm pedig Nóri lesz.

nagyon rendesek és nagyon bízom bennük.

A többi dolgozó is kedves volt velem eddig és nekem nagyon tetszenek a szülőszobák.

Van egy fórum, ahol Bajcsyról irogatunk, címe:


[link]


Remélem sikerül megnyitni.

Minden jót!

2009. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én novemberben szültem a Bajcsyban. Szülésznők nagyon rendesek voltak. A csecsemős nővérek között van nagyon kedves,aranyos is ,de a többségük egyáltalán nem segített senkit semmiben.Ha bármi kérdésed lenne még, írjál privit, szívesen segítek :)

2009. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jóóóóóóó!!!! Okt,03.án szültem a Sulyok dokinál de úgy láttam hogy a többi doki is aranyos! Szülésznők jó fejek,a csecsemösők én nem találkoztam rosszal bár mondták többen hogy förtelem szerintem hozzá állás kérdése!

Jó tanács vigyél a babódnak eldobható pelust popsitörlöt kenöcsöt,meg rucit amit ráadnak.Van nekik de ha egy nap töbször kell átöltöztetni akkor szolnak mert a csecsemösök mossák a ruhákat az összedobott pénzből veszik a mosóport!

2009. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szobákrol írok mert a többiek elmondták elöttem a többit és csak hasonlokat tudok írni. Tehát 3 ágyasba votam nem volt jó a hűtő amugy nem volt gáz.A zuhanyzó viszont förtelem van egy két kismama aki nem takarít el maga után,vannak fizetős szobák is aszem 9000-ft/nap ott van külön zuhany,wc !
2009. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem már hamarabb befektettek, mivel túlhordtam a fiamat, szóval elég jól sikerült megismernem a Bajcsyt. Teljesen elégedett voltam vele, csak az ennivaló kevés egy éhező kismamának... :) (Nem árt riasztani a rokonságot.)

Viszont a büfében a melegszendvics hihetetlenül finom! :)


Szüléskor Apa és Nagyi is bent lehettek velem, fogadott dokim nem volt (és így legalább többen "vitáztak" felettem, ha valami nem volt megfelelő szerintük), de végül Dán Pálnál szültem. Remek doki, csak ajánlani tudom, bár a vizsgálatoknál visítottam. (Igaz, akkor is, ha más vizsgált.)


Szülésznőből nekem kettő is volt, mert volt egy gyakornok is mellettem. Nagyon ügyes, és lelkes volt, örültem neki. Végül mind neki, mind a fő szülésznőnek "megköszöntük" a segítséget. :) (És persze Dán doktor úrnak is.)


A szobával nekem nagy szerencsém volt, nem fizetős egy ágyasba kerültünk a manómmal, így Apáék bármikor meg tudtak látogatni, nem zavartak vele senkit. Én egyedül a fürdőn osztoztam más kismamákkal, nem volt vészes. Nem is adtam be egy percre se a csecsemősökhöz a fiamat, nem akartam, hogy cukros vizet adjanak neki... Csak akkor látták, amikor esténként vittem fürdetni, így róluk nem tudok nyilatkozni, bár tény, hogy nem kedvelik az olyan "anyákat", akik "leadják" a gyereket, aztán egész nap "bandáznak", "cigiznek", stb...


A nővérkék kedvesek, ők is gyakran megkérdezték, segítsenek-e valamiben, de mivel szinte állandóan ott volt velem a családom, megoldottunk mindent magunk.


A szülőszobák szuperek, van ahol még tévé is van, és engem még kádba is beraktak, míg vajúdtam, ami nagyon sokat segített nekem. Vajúdásnál egyébként rám voltak kapcsolva a fájásmérő, meg a szívhangmérő gépek, de ezt leszámítva csak időnként néztek rám, hogy megkérdezzék, hogy vagyok, hagyták, hogy a családommal legyünk.


Összességében nekem pozitív élmény volt a Bajcsyban szülni, bár tény, hogy a legszebb pillanat az volt, amikor végre összecsomagolhattam a kisfiamat, és hazajöhettünk. (Szinte azonnal, ahogy letelt a kötelező 72 óra.)

2009. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A szülőszobák nagyon jó felszereltségüek,szépek is. Orvosok, szülésznők teljesen rendben vannak, a lehető legjobbak.Én 3 ágyasba voltam hát elég jó, de az nem olyan szuper.

Van fizetős egyágyas szoba de semmivel nem különb a többinél, és hiába van külön Wc-zuhanyzója, használja más is. Legalábbis így volt mikor bent voltam.Csecsemős nővéreket kerülni.

2010. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!