Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok megjelent az...

24 hetes vagyok megjelent az előtejem, délután 1-2 csepp most estére már több volt. Lesz ez még több?

Figyelt kérdés
És még egy kérdés:Szerintetek most fog 1 kicsit nőni méretbe,hogy megjelent az előtej?Idáig nem nőtt semmit
2011. ápr. 9. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az elsőnél egyáltalán nem fájt a cicim nem is nőtt semmit, 4 hónapos terhesen mégis megindult az előtej nem is kevés. A kislányom már 5 éves.

Most 11 hetes vagyok a másodikkal fáj a cicim folyamatosan, és 2 méretet nőtt is. Előtejem nem tudom mikor lesz.

De azt már most látom hogy a két terhesség alatt teljesen más :)

29/N

2011. ápr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy gratulálok a picidhez! :) 29/N
2011. ápr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia!Én is gratulálok neked:)
2011. ápr. 10. 06:44
 4/5 anonim ***** válasza:
szia én is 25hetes vagyok kéthete nálam is megjelent semmit nem nöt elötte most meg egy számmal nagyobb lett a méret
2011. ápr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség végére 85B-ből 90C lett. :) Most 90B/C vagyok - attól függ, hogy mennyire van tele a cicim. Előtejem nekem is megjelent már korán. Reggelre mindig tócsában feküdtem. Ebből egyébként nem kell sok a babádnak majd.
2011. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!