Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés ellen mit tehetnék...

Hasmenés ellen mit tehetnék terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Két napja éjszaka közepén rámjön a hasmenés, de biztos hogy nem gyomorrontás, mert ugyanazt eszem, mint a párom és a fiam, de nekik semmi bajuk nincs. Lehet valami vírus terjeng mostanában? És ha éppen nem is megy a hasam, olyan görcseim vannak, hogy nem bírok egyenesen megállni, görnyedek össze. Mit vehetnék be rá így, hogy terhes vagyok? Kb 6-7 hetes terhes lehetek, majd kedden megyek dokihoz, ott derül ki.
2011. ápr. 10. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Addig egyél reszelt sárgarépát, reszelt almát / reszelve fog az alma/ és banánt.
2011. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nárcisz:)) válasza:
ha terhességed alatt semmi gyógyszert nem szedsz, akkor a SMECTA nevű "hasfogót" ajánlanám, nekem is azt szokták felírni.Banánt semmiféleképpen ne egyél!!jajj és a sok főtt krumpli illetve a rizs segít!!remélem segíthettem
2011. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszaitokat, de ha vírus, azzal mit tudok mit tudok csinálni? Mivel fertőtleníthetném magam belülről?
2011. ápr. 10. 09:35
 4/8 Nárcisz:)) válasza:
Normaflore, és a Smecta az orvos is azt fogja felírni.(biosz szakos gimnazista vagyok, szóval hihetsz nekem:)))És sok tea + a főtt sós krumpli mást ne is nagyon egyél
2011. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hiszek neked:)
2011. ápr. 10. 09:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Reszelt alma fahéjjal. A fahéj fertőtlenít + kamilla tea. Gratula a babához!
2011. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nárcisz:)) válasza:
na voltál orvosnál?
2011. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen! 6 mm a kishuszár:)

Hat hetes és három naposak vagyunk:)

2011. ápr. 12. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!