Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vitamint kezdjek el...

Milyen vitamint kezdjek el szedni még a babaprojekt elött? Aztán a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Két hónap múlva szeretnénk nekiállni a babaprojektnek.

Szeretnék már most elkezdeni vitamint szedni, ti mit ajánlanátok? A Femibion-t olvastam, hogy nagyon jó, de abból meg meddig kell a 800-asat és meddig a 400-asat?

Párom folyamat piszkál, hogy ő is akar valamit szedni vagy valamit csinálni, fél hogy majd vele lesz baj, mert hogy már 28 éves, és kitudja hogy nem-e túl öreg már és lehet hogy nem lehet gyerek... :)

Férfiaknak is van valami amit szedhetnek? Mert én keresek neki, ha ez megnyugtatja őt, de én pl nem félek attól hogy nem lehet miatta babánk. Vagyis erre nem gondolok, mert a végén bevonzom.

Szóval ajánlanátok vitaminokat és azokból mennyit vagy hogy szedjek?!

Köszönöm!!!


2011. ápr. 11. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is Femibiont szedtem s azt ajánlom is!

Az egyik legjobb terhesvitamin.


S az én kis Femibion babám 4300 és 62 cm-rel született!


4 gyerkőc anyukája

2011. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia !

előszor is sok sikert a babához.

én is a femibiont szedtem a 400 ast. amikor már elég idős terhes voltam áttértem a pregnavitra. ez is nagyon jó.

és nem volt semmi baj csak javasolni tudom

a párod meg ne aggódjon biztos aktívak a kis spermái:D

de ez előbb utóbb kiderül :)

amúgy az elevitet nem ajánlom sokan mondták hogy híztak tőle meg a gravidától is,

szerintem próbáld ki a femibion 400 ast későbbre meg a pregnavitot egész nyugodtan.

a femibion kicsit drága de a cél érdekében ...?

a pregnavit kb 1000 ft körül vAN

12 HÓS baba abyukája

2011. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teherbe esés előtt Centrumot szedtem, meg mellé E és C vitamint. A férjem akkor volt 34 éves) szintén szedte az E és C vitamint. Előtte nem szedtük, 7 hónapig nem is sikerült. Amikor elkezdtük ezeket szedni, akkor a 2. hónapban sikerült is a baba.
2011. ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a femibionra esküszöm! Veszélyeztetett terhességem volt az elején, de nem lett semmi probléma, a vérképem is mindig jó. A tervezéstől a terhesség 12.hetéig kell a 800-ast szedni, napi 1 szemet. Ja és nem kell mellé +folsav és jód, mint pl. az elevit mellé. Ami előnye még, könnyű lenyelni, nincs tőle hányingered, és és én eddig nem híztam tőle nagyon. A picim szépen fejlődik.

29 hetes kismama

2011. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2011. ápr. 11. 12:24
 6/9 imergency válasza:

Szia!

Mi simán Supradynt szedtünk a férjemmel, és amióta teherbe estem Gravidát és Folsavat szedek. Az Elevitet is hallottam, h jó elkezdeni már a baba tervezésekor, de ismerőseim tapasztalatai szerint növeli az étvágyat és így a baba is nagy lesz. Én ezt nem tapasztalom a Gravida mellett, most 17. héten vagyunk:-)

Minden jót!

2011. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves 12:10-es!

Írtad, hogy szedted az E vitamint teherbeesés előtt. És amikor kiderült, hogy sikerült, akkor abbahagytad? Mennyt szedtél egyébként,


Kedves kérdező, bocsi hogy belekérdeztem! :)

2011. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Napi 800 mg-ot szedtünk E vitaminból mindketten. És igen, amikor teszteltem, akkor abba is hagytam. csak a Centrumot szedtem tovább, amíg dokihoz mentem, ő meg utána a Femibiont javasolta.
2011. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!
2011. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!