Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A folyásotok hogy alakult a...

A folyásotok hogy alakult a terhesség folyamán? Légyszi egy kis tapasztalat jól jönne?

Figyelt kérdés
A 12. hétig nekem nagyon sok bő folyásom volt, aztán mintha elvágták volna, most a 14. hétbe lépek, azóta is száraz vagyok valamiért. Vagy ez normális hogy megszűnt a folyásom?
2011. ápr. 11. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, és egyébként meg simán visszatérhet! Nekem a 20. hét után volt néha annyira bő folyásom, főleg reggel, hogy szabályosan a lábamon csorgott végig! Most a 39. hétben vagyok és már szinte semmi.
2011. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) Nem mintha hiányozna, csak furcsa, hogy hirtelen eltűnt.
2011. ápr. 11. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem végig sárgás folyásom volt,(tisztasági betét kellett)! Most újra babát várok,de megint ugyan az a helyzet!
2011. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első két hétben nem volt semmi, utána lett és azóta is van elég sok.
2011. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hullámzik pár hetente a nagyon vizes-sok fehér-szárazság között.
2011. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az 5. hétig szárazság,aztán megindult a vizes folyam :)

Aztán hol volt,hol nem volt,amint beléptem a 16. hétbe,fehéressé vált a színe. Ebből hol több van,hol kevesebb. Most,a 18. hét küszöbén kevesebb- bár lehet attól is függ,hogy mikor vagyunk együtt a párommal. Amikor együtt vagyunk,utána több van,mikor rápihenünk,akkor kevesebb.

Előző terhességeim során végig vizes-fehéres folyásom volt.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!