Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire vettétek biztosra a...

Mennyire vettétek biztosra a terhességet, mielőtt orvos látott volna?

Figyelt kérdés

Van már egy kisfiam, akiért 9hónapig dolgoztunk/küzdöttünk, mert PCOS vagyok - gyógyszerek, injekciók...stb - . (Bár tudom van akinek évekbe tart, de most nem ez a lényeg)

Amikor a kisfiam 1 éves lett elkezdtem úgymond rendes fogamzásgátlót szedni. Szépen meg is jött három hónapig, ugyebár a megvonásos vérzés. Aztán úgy döntöttünk, hogy nem szedem, nincs értelme úgysem lehetek terhes a PCO miatt. A március volt az első hónap amikor nem szedtem, erre most szombaton pozitívat teszteltem. Nagyon örülünk neki, csak annyira hihetetlen, hogy nem merjük addig elhinni amíg orvos nem, látott. Tegnap ugyan elmentem a dokimhoz, de itt a helyi nőgyógyászaton nem tudott ultrahangot csinálni, azt mondta be kell mennem Debrecenbe, majd szerda délután. Addig megeszem a kefét!!! Ti hogy voltatok/vagytok ezzel? El meritek hinni? Mi még csak úgy is beszélünk róla, hogy "Ha ott van a kistesó, akkor..."


2011. ápr. 12. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is hasonló tünetekkel küzdök,küzdöttem.A fiam(12éves) 3év alatt jött össze.Aztán pár év múlva elváltunk...

Újra férjhez mentem,babát szerettünk volna 5év!! de sikerült :) gyógyszer segítségével,most 2,5éves édes kislány.Mi is így voltunk nem szedek semmit hiszen úgysem sikerül csak úgy... erre mikor mentem volna vissza dolgozni előtte 1 héttel kiderült,hogy babát várok,én is teszteltem,pozitív lett azonnal semmit nem kellett várni:)

én elhittem a tesztnek,mert már tüneteim is voltak.

Jelenleg a 22.hétbe vagyok:)

gratulálok :)

2011. ápr. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem jött meg, húzodott a hasam, pont félidőben voltunk együtt, nem védekeztünk:..100%-ra, de csak 5+3-on teszteltem.

Délutáni vizetelből egyből pozitív lett.


Az nagyfiam meg simán becsúszott.

2011. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pozitív teszt után tudtam,hogy terhes voltam (tünetem csak annyi volt,hogy görcsölgetett a hasam,mintha meg akarna jönni). Kisfiamnál a doki azt mondta ha pozitív a teszt akkor biztos terhes vagyok!
2011. ápr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából nekem is vannak tüneteim. Azért is vettem tesztet. Pont ugyanaz mint a kisfiamnál, majd leszakadt a mellem. Mostanra ez picit enyhült, de most meg három napja hányingerem van. Úgyhogy valószínűleg inkább nem tudom még mindig elhinni!! Boldog babavárást mindenkinek!!!!!!!!! :)
2011. ápr. 12. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!