Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelősök! Most komolyan...

Sumergo kérdése:

Tippelősök! Most komolyan kell ez?

Figyelt kérdés
Félre ne értse senki, amit írok. Minden kismama nagyon szép és cuki. Nincs ember, akinek ne tetszene a gömbölyödő pocak. Az is igaz, hogy nagyon boldog az, aki babát vár. (Én is babát várok, de soha nem mutogatnám a pocimat idegeneknek. Ez a családra tartozik, senki másra.) De mi értelme ennek, hogy vadidegen embereknek mutogatjuk a pocinkat, és azt várjuk, amit úgyis írni fognak: szép poci, csini vagy stb.. De tényleg, kritika helyett az érdekelne, hogy ez miért jó? Semmi információtartalma nincs a "válaszoknak", hiszen az tudja a legjobban, aki feltette a "kérdést".
2011. ápr. 13. 16:10
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
53%
Igazad van, nem kérdés hanem játék.... és akkor mi van?
2011. ápr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
70%

Elhangzott az hogy azért mert sok kismama ráér és unatkozik.Na aki erre a kérdésre válaszol az nem unatkozik?


Én is kismama vagyok nem tettem fel képet magamról,de igenis szeretem nézni hogy kb ki hol tart,és mikor kell már látszódnia.Sok felesleges kérdés érkezik ezeken kivűl is akkor azokról is ki lehet irni hogy Mozog a gyerek??Most komolyan kell ez???


Igy minden bántás nélkül mondom hogy rá kell hagyni mert a te kérdésed is olyan felesleges mint a tippelős.Sajnos ez van azok a kismamák akik felteszik ettől megnyugszanak és inkább ettől nyugodjanak meg mintsem cigizzenek vagy piáljanak.

2011. ápr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező te vagy nagyon fiatal vagy, vagy te unatkozol itt mindenkinél jobban.

Én az első babám várom, és tettem fel képet...mert annyira későn kezdett nőni a pocakom, hogy aggódtam. Az első terhesség út az ismeretlenbe, és jó néha csillapítani az aggályokat...ennyi. A kérdés/nem kérdés pedig ez egy kérdezős oldal mizériád stb.. pedig nevetséges. Lépj át a kérdésen, és lapozz hátrább..nekem egy kattintás az egérrel.

2011. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
70%

kedves kérdező,

több normális, értelmezhető válasz is érkezett a kérdésedre, olvass vissza.

de tudod mit, akkor is neked van igazad, te már úgyis eldöntötted :)

további jó mérgelődést a tippelős "kérdések" miatt! :)

2011. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
70%

Igen, úgy tűnik te nem olvasod el a válaszokat, csak a magadét szajkózod, mivel én is válaszoltam a kérdésedre, csak éppen nem is akarod észrevenni.

Ergo nincs igazad.

S hajrá, én is további kellemes bosszankodást kívánok!

De ha gondolod tehetsz fel még valamilyen értelmetlen kérdést, és akkor másoknak meg azon kell átugraniuk, így megbosszulhatod a dolgot...ha ráérsz, és unatkozol, mint e kérdés feltevésekor is. :)

2011. ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
70%
Úristen! Légy boldog az igazaddal! Ha valami gond lenne ezekkel a kérdésekkel,mert ha tetszik ha nem akkor is azok,úgy is törölnék. Ergo lapozz tovább,nehogy még szívinfarktust kapj!
2011. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
81%

Kicsit nagyképű vagy Kedves Kérdező.Én sok választ olvastam a kérdésedre, de ezek szerint Te nem voltál túl jó magyarból, mert nem tudtad értelmezni a kérdésedre érkezett válaszokat, tanácsolom olvasd el alaposabban.

Én sem tennék fel képet, és nem is szoktam tippelni, de meg szoktam nézni a képeket, engem nem zavar.Ha zavarna túllépnék rajta, mint egy átlagos és nem kötözködős gyk.látogató.Te is roppant módon unatkozhatsz ha ilyen kérdéseken agyalsz.Annak aki felteszi a pacakjáról a képet, valószínű valami kételye van a méretével kapcsolatban, vagy túl nagynak, vagy kicsinek találja, ezért több szem többet lát alapon megkérdez minket.Téged mi zavar ebben?És akkor mégis milyen az a kérdés ami szerinted itt feltehető?Hihetetlen ez a sok rosszindulat ami itt az emberekből árad, szerintem ez nagyobb gond mint az általad megfogalmazott "probléma".

2011. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
53%
"pocakjáról"
2011. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
89%

Engem sem foglalkoztatnak az ilyen kérdések, nem is szoktam megnyitni őket, mert a pocak mérete nagyon emberfüggő, valamint a baba méretéhez sincs éppen sok köze.


Én is úgy olvastam ki a hozzászólásokból, hogy igenis megválaszolták, hogy vajon miért jó ez egyeseknek. Teljesen egyet értettem veled, picit idegesítőek ezek a kérdések, de tényleg vannak olyanok, akiknek megnyugvást adnak a válaszok. Mindannyian érzékenyek vagyunk ebben az időszakban, sokat aggódunk, félünk. Tegnap én is feltettem egy banális kérdést, miszerint "másoknak is kevesebbet mozog mostanában a baba?". Én is úgy érzem, hogy az én kérdésem is helyfoglaló volt tegnap, de nekem lelkileg nagyon fontos volt, hogy kapjak rá válaszokat, mert napok óta annyira gyengén mozog a babám, hogy félek, igyekszem magam nyugtatgatni, hogy csak ez a csúnya esős és szeles időjárás a felelős, de akkor is félek.


Szerintem a pocakmutogatós kismamáknak is fontos a pocakjuk mérete, kinek milyen okból. Ezért tesznek fel itt ilyen kérdéseket. Én se tenném ki a pocakos fotómat ide, még az iwiwre sem, de azt sem szeretem, ha a páromon kívül mások esetleg meg akarják simizni a hasam (még rokonnál sem szeretem), de nem mindenki egyforma, van akit ez nem zavar.


Én is úgy érzem, hogy feleslegesen idegesíted magad ilyen kérdések miatt, mert nem vagyunk egyformák, sok a buta kérdés, lehet, hogy ami neked nem az, másnak lehet, hogy butaság. Illetve fordítva. Nem olyan fontos dolog ez az életünkben, hogy érdemes legyen ilyenek miatt zsörtölődni.


Én is úgy gondolom, hogy a te kérdésed is inkább provokáló, neked is mérlegelned kell magadban, hogy van e értelme egy ilyen kérdésnek. Neked fontos volt, de mások picit bölcsebben gondolkodnak lehet, mint te, mert nem tartják méltónak az ilyen internetes fórumtémákat ahhoz, hogy megérje ilyeneken bosszankodni.


Boldog babavárást neked is és ne foglalkozz ezekkel a dolgokkal és a buta kérdésekkel! Gondolj a kisbabádra inkább, az boldogabb és vidámabb téma!

2011. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

1. Mindenkinek köszönöm a "válaszokat".

2. Nem idegesítem magam(ártana a babámnak), csak érdekelt volna a válasz. Szerintem akkor sincs semmi információtartalma a kérdésfelvetéseknek.

3. Aki a koromra tippelt, alaposan mellélőtt, 30 felett vagyok, de ez sem tartozik senkire. Pontosan ez a mutogatós viselkedés az, ami a csitri korosztályra jellemző!

4. Magyarból 5-ös voltam, és ezek akkor sem kérdések, és mint írtam az oldal neve......

6. Azért legalább kevesebb ilyen nem kérdés lett azóta, hogy megkérdeztem.


Ui: Ha annyira kötekedős lennék, nem ez lett volna a 2. kérdés, amit feltettem, pedig lett még volna pár hasonló, de akkor csak legyintettem, mint ahogy ezután is fogok.

(Azért jó néhány válaszoló jobban felhúzta magát, mint én.)

:-)))))

2011. ápr. 16. 18:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!