Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? A mellfeszülést,...

Ez normális? A mellfeszülést, érzékenységet folyamatosan kell érezni vagy lehet, hogy jön-megy? Eléggé megijedtem.

Figyelt kérdés

5 hetes vagyok menszi szerint, jövő héten megyek uh-ra. Eddig csak nyomásra volt érzékeny a két mellem, de ma hajnalra ez eltűnt teljesen... Egész nap érezni kéne? Most egy picit érzem megint, de félek csak amiatt, hogy annyit nyomorgattam...:(

Ne nézzetek hülyének kérlek, de tavaly volt egy vetélésem, aminek ez volt a tünete - legalábbis én akkor innen tudtam. Most egy év után teszteltem újra pozitívat múlt hét végén...

Próbálok nem idegeskedni, de elég nehéz.


2011. ápr. 15. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én még csak 4 hetes vagyok, de nálam is kb. ugyanez van! Remélem nem jelent bajt. Illetve nálam úgy van,hogy reggel kevésbé érzem, este meg nagyon!

Bízzunk benne,hogy normális!

2011. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 9 hetes vagyok. Nekem az elején (4-5. hét) pár napig majd leszakadtak, de szó szerint. Aztán mondhatni elmúlt minden fájdalom/érzékenység. Aztán pár hét múlva a 7-8. hét környékén kizárólag éjszakánként ébredtem arra, hogy iszonyat fájnak, de megfordultam és aludtam tovább. Jelenleg ez sincs, csak hébe-hóba érzem. Szóval szerintem ez a tünet is jön-megy, mint a többi. Legalább is nálam. :) Gratulálok a babákhoz!
2011. ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy minden rendben van. Nekem a petefészkem szúrt napokig 4-5 hetesen, aztán kb egy hétig semmi, aztán néhanapján jelentkezik. Mégis terhes vagyok. :)
2011. ápr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tünetek jönnek-mennek, nem jelent semmit. De a melled fölösleges nyomorgatni:)
2011. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!