Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki viszonylag későn érezte...

Aki viszonylag későn érezte intenzíven mocorogni a babáját, az hányadik héttől érezte gyakran és erősen?

Figyelt kérdés
Én már elég régóta érzem, de még mindig csak néha és aprókat, már megőrülök tőle.:( Uh-n két hete voltam, minden rendben van, de azért aggódok miatta. A kislányommal ilyenkor már jóval erősebben éreztem (21 hetes vagyok).
2011. ápr. 16. 23:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az első babámmal kb.a 18.-dik hétben kezdtem

érezni és őt eléggé intenzíven!

A második babámmal kb.a 20.-dik hétben kezdtem észlelni a mozgásokat!Ritkán mocorgott és keveset!

Vele az első falon volt a méhem,az első babánál pedig a hátsón.

A második kislányom még most is olyan nyugodt 14 hós baba mint amilyen pocaklakóként volt!:)

2011. ápr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi, nálam is mellső falon van a lepény ezúttal. A kislányommal nekem is a hátsó falon tapadt. A fura nekem az, hogy már jó hat-hét hete érzem, de még mindig ugyanolyan kicsiket és keveset. Van egy-két dorbézolósabb nap, aztán megint ez a nagy nyugi.

És te mikor kezdted el úgy igazán érezni a mocorgást?

Várom még a tapasztalatokat másoktól is!

2011. ápr. 16. 23:46
 3/19 anonim ***** válasza:

Az első vagyok,én is feltettem egy ilyen hasonló kérdést még annó...

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles_terhess..

2011. ápr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Úgy igazán a 22.-dik hétben kezdtem el érezni,de akkor sem íntenzíven...(első)
2011. ápr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hasonló gondoloataim vannak nekem is. Én már a 14. héten is érezetm picit. Erősödnek az észlelések, de van olyan, hogy egész nap szinte alig érzem. Kíváncsi vagyok, hogy valóban mikortól lesz határozott az érzés, sokkal megnyugtatóbb lenne. :-)De nem aggódom, mert hiszek abban, hogy minden rendben van.

Kívánom nekd is, hogy nyugodj meg! Boldog babavárást!

2011. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is! Azért én sem ezen aggódok mindig, de jobb lenne, ha már menne a dorbézolás.:) Te mennyi idős vagy? Várok még válaszokat!!!!!
2011. ápr. 17. 12:10
 7/19 anonim ***** válasza:
Én a 20. hét közepén kezdtem el érezni nagyon halványan, a következő hétre erősödött: mellső fali a lepényem, első baba.
2011. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! Természetesen várok még tapasztalatokat!!!
2011. ápr. 17. 22:46
 9/19 anonim ***** válasza:
11:32-es vagyok! Most kedztük a 19. hetet. És éppen ma megint nyugis napunk van :-( De sebaj. Persze, gondolom, hogy nem ezen aggódsz, én se, de azért valóban megnyugtatóbb a határozott rúgás. :-) Remélem hamarosan mindketten megtapasztalhatjuk sokkal rendszeresebben :-)
2011. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy.:) Nálunk most este volt diszkrét mocorgás, amíg Apával beszélgettünk. Azóta néha-néha éreztem, de csak azért, mert erősen koncentrálok. Amúgy nap közben ma is nagy-nagy nyugi volt.:( Hát remélem, hogy nem kell sokat várni, és lesznek nagy bulik odabent, Nálatok is, nálunk is.:) Persze, mikor a kislányommal a vége felé jártam, néha már sok is volt a májam lerúgása és hasonlók, de sokkal, de sokkal megnyugtatóbb volt, mint ez a diszkrét, néha csak koncentrációval érezhető mocorgás.
2011. ápr. 17. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!