Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? Általában akkor...

Ez normális? Általában akkor szokott mozogni a babám, ha hanyatt fekszem és mély levegőket veszek. Nektek is van ilyen?

Figyelt kérdés
Engem nagyon megijeszt,mert olyan mintha nem kapna levegőt odabenn,vagy nem tudom
2011. ápr. 17. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A baba szinte folyamatosan mozog, legfeljebb ebben a pozícióban jobban érzed őt. Egyébként nem írtad, hány hetes vagy már. Nagy terhességnél már nem szabad hanyatt feküdni, tudod?
2011. ápr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány hetes terhes vagy?

Én most 28.hétben vagyok és mostanában nekem is csak akkor mozog jobban amikor lefekszem,és előfordul,hogy nagy levegő vétel után jobban beindul!Most voltam Uh-on minden rendben volt a babával.Szerintem most ilyen időszak van(esetleg frontok?)

2011. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nem kap levegőt! :)) Az oxigén véráramon keresztül jut hozzá. De ezt te is tudod, csak aranyos volt ez a megjegyzés így! :)
2011. ápr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hogy úgy nem kap levegőt:).24 hetes vagyok.Hanyatt nem lehet feküdni?Amúgy ha oldalra fordulok,nekem is mozog,csak hanyatt nem.
2011. ápr. 17. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Nagy terhességnél, nagy pocaknál nem lehet. szerinted ilyenkor még lehet, bár már nem emlékszem pontosan. Járj utána a neten. A nagy súly nyomhatja az ereket, és még akár ájulásszerű érzést is okozhat. Nem kell tőle megijedni, csak tudjál róla. A neten biztos van pontos infó is róla.
2011. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!