Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+1 hetes terhes vagyok. A...

34+1 hetes terhes vagyok. A babám lustább lett az elmúlt héten. Jövő hétre van időpontom dokihoz. Menjek el hamarabb valahová?

Figyelt kérdés
Ha viszont beindul, akkor akár nagyed órán át is mocorog, csak többször alszik, mint előtte. Mit gondoltok? Lehet gond? Azt szoktam meg tőle, hogy szinte egész nap mocorog. Most meg nem.
2011. ápr. 18. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy gond van.A várandóság végére a helyhiány miatt kevesebbet mozog a baba.Akkor aggódj,ha se délelött se délután nem érzed legalább egyszer.
2011. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy mindennap érezd őt :) addig nem lehet baj, nálunk is így volt, a vége felé már nem mocorgott olyan sokat.
2011. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugalom,semmi baj,ez már ennyi idősen természetes.Fogy a hely,és többet alszik már egy ennyi idős magzat.Az a lényeg,hogy érzed Őt.Minden jót! :)


3. babáját váró 34+3 hetes kismama

2011. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ma már többet is mozgolódott. :)
2011. ápr. 19. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!