Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a Magne B6 és...

Mi a különbség a Magne B6 és a Magne B6 extra között?

Figyelt kérdés

Csak ez az extra volt itthon mikor elkezdtem görcsölni (vádlim is, hasam is) és azt szedem azóta is. Elfelejtettem megkérdezni a dokim. Olyan feledékeny vagyok... Ti is?

Szóval abból is napi 3-at szedjek?

17+6 napos kismama


2009. márc. 4. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
valószinűleg több benne a vitamin, reggel, este vegyél be nyugodtan, egy kismamának egy kicsit több kell úgyis. aztán ha elfogy kérdezz rá a gyógyszerésznél, hogy most melyiket ajánlja. én béres magne b6-ot szedtem, abból elég napi egy szem, egy honapig elég és csak 1000 ft körül van.
2009. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
34%
Nyilván az extra azért extra, mert erősebb, tehát több benne a magnéziumot. Az orvost kell arról kérdezni mennyit kell szedni belőle. Ne a laikusok véleményére adj! Hívd fel a dokidat!
2009. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!