Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek bepakolni a...

Mikor kezdtetek bepakolni a korhazba valo dolgokat?

Figyelt kérdés
Hany hetesen?
2011. ápr. 19. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Első babával és most is 26. hét körül megvolt minden.

Tudom korai de bármi közbejöhet.

2011. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem 30 hetesen a doki azt mondta bármikor beindulhat a szülés.

Akkor csak össze szedtem a nagyon fontos dolgokat, és egy szekrényfakba pakoltam. majd kb a 37-ik hét körül mondtam hogy most már mehetünk szülni, bepakolok, de akkor is csak a nagyon szükséges dolgokat. aztán semmi és megint semmi így 42-ik héten raktam véglegesre mindent, vagy 10x kiapkoltam a cuccokat, mert már annyira mehetnékem volt.

2011. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy terveztem, hogy a 32. hétre összerakom. Aztán a 29. héten befektettek fenyegető koraszülés miatt. Szerencsére nem volt gond, pár napot voltam bent. Akkor mindent kimostam, és vissza is tettem szépen a táskába. Szóval a 30. héten már megvolt.
2011. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32.héten már úgy nagyjából össze volt készítve,a 34.héten meg már minden megvolt as legapróbb dolgokig.
2011. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36.héten tettem az ajtó mellé a csomagot.
2011. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33 hetesen már készen volt...
2011. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 porcukormókus ***** válasza:

Én pont tegnap raktam össze a nagyját, néhány dolog még hiányzik, de azokat indulás előtt dobálom csak be. (pl. a kispárnám-anélkül egy tapodtat se:), iratok, előre sterilizált mellszívó)

Még "csak" 32 hetes kismami vagyok, de megnyugtat, hogy össze van rámolva.

2011. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!