Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bejöhet velem a barátnőm...

Bejöhet velem a barátnőm fényképezni a 12. hetes ultrahangra?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 08:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
De mit akar fényképezni?
2011. ápr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát a babáimat
2011. ápr. 20. 08:56
 3/12 anonim ***** válasza:
inkább kérj képet
2011. ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de ott nem lehet képet kérni csak fényképezni
2011. ápr. 20. 08:59
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha csak nem 4 dimenziós, feleslegesnek tartom a fényképezést, mert nem sokat lehet látni, ráadásul a 12.héten még - szó szerint és ne értsd feélre - semmi olyan érdemlegeset, amiből ki lehetne következtetni a babára, hogy mije hol van?Ugyanis épp, hogy kivehetőek a vonalai nagyjából, még jó minőségű UH-felvételen is.

Egyébként te magad is tudsz fotót csinálni, ha annyira akarsz, akár a mobiloddal, akár fényképezővel, de javaslom, ne sokáig rabold a doki idejét - pláne, ha nem is magánorvos.Tapasztalat!

2011. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A magánorvosom fogja csinálni a klinikán az uh-t, már 8. hetesen is csináltam a mobilommal képeket és nagyon szépen látszódtak a babák. Most pedig főként szeretnék képeket készíteni, mivel így fogom elmondani édesanyámnak, hogy babát várok.
2011. ápr. 20. 09:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha magánorvosnál, akkor egyértelmű, rabold csak az idejét!

:))

2011. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Babák? Ikreket vársz? Gratulálok hozzájuk! :) De ha mégsem ikreket vársz akkor is gratulálok természetesen! :)

Egyébként a kérdésedre válaszolva, ha a magándokid csinálja akkor biztosan beengedi a barátnődet. Én a kórházba nem a magándokimhoz mentem a genetikai ultrahangokra és a 12 hetesre még beengedték az egyik barátnőmet, a 16 hetesre pedig Édesanyám jött volna velem, de nem engedtek be senkit. (Ez orvosfüggő) De ahogy mondtam ha a magándokidhoz mész akkor szerintem Ő megengedi. :) Boldog babavárást! :)

22 hetes kismama

2011. ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért nem mehetne be? Nekem államiba jött be a tesóm, és kint egy nagy tv-n fotózott, meg videózott, én meg a paraván másik oldalán feküdtem. Max annyi a ciki, ha nincs paraván, és hasi UH-on nem látszik rendesen minden,és ezért hüvelyit is csinálnak.
2011. ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, ikrek a drágák :)

Remélem jó képeket sikerül majd készíteni :)

2011. ápr. 20. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!