Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombathelyen hogyan zajlik a...

Szombathelyen hogyan zajlik a cukorterhelés?

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy megengedik e,hogy egy kis citromlevet tegyek a cukros vízbe?Mikor várható eredmény?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 21. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Engedik a citromlevet,sőt nekem fel is ajánlották.

Oda mész,leülsz,vársz,szólítanak,vért vesznek,megiszod alötyit,2 óra múlva visszamész,ujra vérvétel.

Levélben értesítenek ha nem jó az eredmény.

És ezért nem is tudtam,hogy mi van,azt hittem minden oké és szüléskor kiderült,hogy nincs meg az eredményem...

2011. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. ápr. 21. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Kaját mindenképpen vigyél magaddal!

Én ma voltam terhelésen és amíg beértem a kórházból a városközpontba (ott vettem csak ennivalót) olyan rosszul lettem, hogy azt hittem elájulok. Még fél óra után is remegett a kezem, pedig akkor már tele ettem magam.

2011. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenképp megfogadom a tanácsod!Én holnap megyek,és kicsit tartok ettől az egésztől!
2011. ápr. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!