Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az eddigi ultrahangok szerint...

Az eddigi ultrahangok szerint 12hetes vagyok, mégis jó nagy már a hasam. Lehet tévednek? Mensiből nemtudunk számolni. Első terhességem 5. hónapig nem is látszodott. Vagy ugye nem ikreket várok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Higyj az UH-nak, pontosabb mint a hasméreted.
2011. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha ikreket várnál azt biztos mondták volna már az uh-n.Szerintem az uh.is téved.Én hétfőn voltam és aszerint ma vagyok 8hetes,ami lehetetlen,mivel akkor febr 25ére esne az utcsó menzim első napja,ami 27én volt.Egyik barátnőm 20hetes és 4 időpontra van kiírva szülni uh.szerint több napos eltérésekkel.
2011. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak jobban fel vagy most fúvódva a hormonoktól, vagy több víz van benned. A hasméret nem mérvadó.
2011. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Masodik valaszolo:

a kerdezo itt tobb hetes, inkabb honapos elteresre tippel, nem par napos diferencia van! Ket nap elteres kb egyenlo a semmivel...


Kerdezo: annak, hogy tobbedik babaval mikor kezd noni a pocakod szinte semmi koze nincs a terhessegi korodhoz. Van, aki mar 7 hetesen elkezd pocakot ereszeni az alhasi verboseg, a lassabb anyagcsere, a puffadas, valamint a megvaltozott testtartas miatt (merthogy nem babasan odafigyelunk a behuzott hasra, terhesseg tudataban viszont inkabb igyekszunk kiemelni a pocak megletet az elejetol kezdve).


az elso terhesseg alatt kitagultak a szovatek a hasadnal, az izom mar nem olyan eros, mint gyarilag, ezert latszik most hamarabb a babad. Nem mindig van ez igy, peldaul en a ket terhesseg kozott nagyon izmos voltam, eros volt a hasam, igy a masodik terhessegem is csak boven fel ido utan kezdett latszani.


Szoval: higyj az ultrahangnak!

2011. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Masodik valaszolo:

meg annyit akartam irni neked, hogy az uh eredmenyeket a terhessegi korra vonatkozoan csak a 14. hetig szabad szamitasba venni. addig a babaknal nincs genetikailag meretbeli elteres, ugyanugy fejlodnek. Utana jonnek ki a genetikai, vagy mondjuk a mehlepeny taplalasa miatti elteresek.

Azaz nalad is es a baratnodinel is csak a korai uh/t szabad figyelembe venni, legidealisabb a 12. heti, a 14 het betoltese utan mar nem kell foglalkozni azzal, hogy az uh milyen terhessegi kort dob ki. ertelmes, jo orvos ez alapjan nem valtoztat akkor mar hivatalos szulesi idot a kiskonyben, ha a baratnod orvosa ezt tette, akkor sugosen cserelje le, mert a doki egyetem helyett kocsmazni jart es puskazott a zarovizsgan...

2011. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 12 hetes uh a terhességi kort meghatározó uh. Biztos, hogy jól határozták meg. Ha ikreket várnál az kiderült volna. Nálam is ugyanez a helyzet. 14+5 hetesen itt egy feltöltött kép alapján 15 tippelő átlagában azt tippelt, hogy 31 hetes terhes vagyok. Szóval nekem is nagy a hasam. Sokan körülöttünk ikrekkel ugratnak minket is apuka nagy örömére. :-)

Második terhességem. A védőnőm mondta, hogy ugyebár nem olyan jól tartanak a hasizmok ezalkalommal, mint az első terhességnél, ezért vagyok ekkora. De sebaj. Majd szülés után összeszedem magam, visszatornázom a helyére, hogy én legyek a környék legcsinosabb 2 gyerekes anyukája. :-)

2011. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most a 13ik hetemben vagyok de már azok is észreveszik,hogy babát várok,akiknek nem mondtuk el! Nekem most akkora a hasam,mint első terhességemnél az 5ik hónapban!
2011. ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!