Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uzsoki kórház. Szül ott...

Uzsoki kórház. Szül ott valaki október környékén? Az orvosok, csecsemősök milyenek? Jó és rossz tapasztalatokat egyaránt várok!

Figyelt kérdés
A XIV. kerületben lakom, a Thököly úton. Nem tudom, melyik kórházhoz tartozom, de nagyon sok jót olvastam az Uzsokiról, és érdekelne, hogy van-e valakinek konkrét tapasztalata orvosokkal, csecsemősökkel. Nem olyan az anyagi helyzetem, hogy orvost fogadhassak, de a kórház honlapját nézegetve elég jónak tűnik. Megéri odamenni? Egyáltalán, mehetnék majd oda a lakhelyem alapján?
2011. ápr. 23. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én ott szültem másfél éve novemberben, akkor éppen nagy felújítások, átalakítások voltak a kórházban, így az infrastrukturális háttérről (zuhanyzó, wc-k, stb.) nem tudok nyilatkozni, akkor nagyon ramaty volt a helyzet, de mostanra már biztos egészen más. Császároztak, a műtő, és a szülőszoba tiszta, kifogástalan volt, azzal nem volt gond, csak a mellékhelységekkel. Az ágyak sem a legtutibbak voltak, de mondom, azóta változhatott. A személyzet kedves, korrekt, kivéve a csecsemősöket. A szoptatásra készülj valahogy más úton, ne tőlük várj segítséget, én nem kaptam.
2011. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2009 szeptemberében hoztam ott világra a második gyerekemet, akkor éppen felújítás alatt volt a kórház, így tényleg a kórtermek és a mellékhelyiségek elég ramaty állapotban voltak. Mind ezek ellenére nagyon pozitív véleményem volt a kórházról, a szülésznőm a világ legjobb szülésznője, a csecsemősök emberi hangon beszéltek velem, nem úgy mint az első gyerekemnél a MÁV kórházban.

Most április 10-n hoztam világra a harmadik gyerekemet. Az Uzsoki kórházban született, ugyan azzal a szülésznővel, mint a testvérkéje, és egy ügyeletes orvossal. Minden és mindenki profi volt a kórházban, egy rossz szavam sem lehet. Tényleg csak ajánlani tudom. Szerintem jó választás lehet.

2011. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy elvileg te is oda tartozol.Csúcs szuper a hely.Minden fel van újítva.Én szeptember 20 és 27 között vagyok kiírva.Van fogadott dokim és lesz szülésznőm is.Mindenki nagyon rendes a kórházban, csak ajánlani tudom.
2011. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!