Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az AFP eredményem 0,89. Ez jó?

Az AFP eredményem 0,89. Ez jó?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó. 0,70 és 2,50 között jó.
2009. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Hol csinálták a vizsgálatot és mennyi idő után lett meg?Én is ezt várom,hétfőn vették le a vért és jöv.péntekre ígértek eredményt.Egyébként jó az eredményed.
2009. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam! Én is igy tudtam,h 0.70-től jó! A védőnő szerint alacsony,és nem értem miért?!

Borsodban csinálták,és 10 napra lett meg.

2009. márc. 5. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 0,65 lett de a védőnőm azt mondta jó, akkor lehet mégsem jó, nem értem és most megíjedtem
2009. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 0.67 lett igy aztán mehetek a genetikai uh-ra+tanácsadóba!Márc.26-ra kaptam időpontot!
2009. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Csak annyit szeretnék mondani, hogy nekem 0.64 lett anno, ma 16 napos a kislányom és semmi baja. Nem voltam semmilyen tanácsadáson meg magzatvízvételen, bár kombinált tesztem volt (12.heti) aminek nagyon jó eredménye lett.

Szóval az AFP nem megbízható, sztem nem sokat ér. Különben meg Czeizel Endre genetikus szerint a 0.6 feletti eredmények elfogadhatók de tény, hogy minél közelebb van az 1-hez annál jobb.

A 0.89 tök jó! Nem értem mi bajuk van vele?!

2009. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!