Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen indokkal csaszaroznak,...

Milyen indokkal csaszaroznak, ha a baba jol is fekszik es minden rendben. Gondolok, ha mar volt csipotores. Es meg milyen okkal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Pl. fájásgyengeség, téraránytalanság, ha a baba szíve nagyon lelassul a fájások alatt...

Sok oka lehet, de inkább kerüld el ha tudod.

2011. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nálam az indokolta acsászárt, hogy az utolsó ctg-n 200felett dobogott a baba szive. fertőzésre gyanakodtak, de szerencsére nem volt semmi. nem is tudták megmondani miért vert olyan gyorsan a kis szive
2011. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,csak azt kerdeznem,ha a BABAval minden rendben es veled milyen gond lehet,hogy csaszarozni kelljen.folyamatosan kulonbozo gondjaim jonnek elo....
2011. ápr. 26. 10:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, lehet egy ok az x közül, ha magas a vérnyomásod. Bár nekem nincs még tapasztalatom, első baba lesz, ezt is csak olvastam.


30/N

2011. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
rövidlátás. -3,75 még nem, én is zsültem, de súlyos rövidlátás az császár
2011. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem régen (1-3) éven belül császárral szültél, akkor is császároznak általában. Ha valami komoly hüvelyi fertőzésed van, ha epilepsziás vagy, ha gerinc, csípő problémád van. Bizonyos szem problémák esetén is császároznak. Meg ha eleget fizetsz az orvosodnak, és el tudja intézni a császárt.

5 hétig voltam kórházban, ott aztán láttam elég cifra dolgot. Én is úgy mentem be, hogy a végén császárom lesz, aztán kb 3 nap múlva azon imádkoztam, hogy ne császár legyen, annyira rossznak tűnt. Persze a 16 órás vajúdásom alatt többször is kértem a dokimat, hogy vágja ki, de hála az égnek meg tudtam szülni a lánykát simán. :D

Tényleg, ha teheted, ne akarj császárt. Bár van akit annyira nem visel meg.

2011. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A rövidlátás már nem indok. Pont most voltam szemésznél, ma már az a divat, hogy akkor sem ajánjlott a császár, ha nagyfokú a rövidlátás.
2011. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Errefelé még igenis "divat" a rövidlátás is. Azonban kell szemész orvosi vélemény. Hármas szemtükrözést csináltak nálam, ahol semmi komoly elváltozást nem találtak, azonban 7dioptria körüliek már a szemeim, így javasolt a császár....(Ez mellett még van gerinc problémám is, de azt nem annyira vették eddig figyelemebe, mivel a szemem miatt 99% császár) Boldog babavárást!
2011. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!