Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem csuklik a pocaklakóm?

Andrea1987 kérdése:

Miért nem csuklik a pocaklakóm?

Figyelt kérdés
Azt hallottam ha csuklik,az jó mert fejlödik a tüdeje.De én nem éreztem még.30 hetes km.
2011. ápr. 27. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Az enyém se csuklik még de a kislányom ennyi idősen se csuklott még sokat.

inkább később 33. héttől.

2011. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugtattál.Köszi a a válaszod.
2011. ápr. 27. 08:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Megnyugtatásodra, most vagyok 40 hetes,de a baba még mindig alig csuklik(oké, mostmár naponta egyszer kb. érzem,de annyira nem jelentős) Emellett szépen fejlődik,mocorog össze-vissza szóval nem hiszem,hogy bármi baj lenne vele:)

Remélem ma vagy holnap meg már nem csuklani fog,hanem levegőt venni:D

Szóval nyugi,és ne idegeskedj:)

2011. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de milyen az amikor csuklik? 29 hetes vagyok, én olyat szoktam érezni, hogy hirtelen, kis áramütés szerű pukli....szóval nem olyan kellemes, megijedek tőle néha :)

Ez lenne a csuklás? De ez is elég ritka.

2011. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jaaj ne aggódj, nekem kb 34-35. héttől kezdett el csuklani:)én is paráztam hogy mi van már, aztán meg nem tudtam tőle aludni:P

most 6 hónapos:)

2011. ápr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt nevezem csuklásnak,amikor ütemes összerándul a hasam pl. egy fél percig, leginkább kis rángásokhoz hasonlít.Igazából az ütemessége miatt gondolom,hogy csuklás,mivel ennyire szabályosan nem lehet mozogni.
2011. ápr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!