Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a fogadott orvos nem...

Ha a fogadott orvos nem magánrendelésen, hanem kórházban rendel, akkor is minden alkalommal adtok pénzt?

Figyelt kérdés

Nem problémamentes a terhességem, és ma voltam először, adtam pénzt. De behívott holnapra, mindenféle kontrollvizsgálatra, viszont erre nem gondoltam, és hó vége van nagyon, nagyobb gyerekem is van. Ciki, ha minden 2. alkalommal adok csak pénzt? + persze szüléskor.

21 hetes km


2011. ápr. 27. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem fogadott dokim volt, de az sztk-ban fogadott. Szintén problémás terhességgel. Amikor visszarendelt 2 nappal későbbre, akkor amikor nyújtottam a pénzt nem fogadta el. Aztán be is utalt kórházba, oda meg be sem dugta az orrát szülésig... de ez egy másik történet már.
2011. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én adtam neki minden alkalommal, amikor a kórházba hívott be kontrollra.
2011. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Én nem dugdosnék pénzt olyan orvos zsebébe, akinek még magánrendelése sincs. Mire fel??? Helyiséget nem bérel, saját berendezése nincs, a kórházét használja amit a TB vett meg, én meg adjak pénzt? Mire?

Én is magándokihoz járok, de a saját rendelőjébe a saját ultrahangjával néz, és számlát ad.

2011. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én azért adtam pénzt, mert bár a magánrendelésén ultrahangja nem volt (ezért kellett bemennem hozzá a kórházba), de bármikor hívhattam telefonon, soron kívüliséget élveztem minden alkalommal ha bent vizsgált, császáros voltam, a megelőző napon is mellettem volt, a császár után is naponta többször látogatott, minden reggel amikor bejött a kórházba, és mindig, mielőtt haza ment volna.
2011. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Második babámat várom ugyanannál a dokinál és olyan 3-4 alkalom van a terhességem alatt amikor magánrendelésre hív,nagyon sok mindent a kórházban intéz. Nagyon rendes,én nem adok neki és nem is kér,pedig már kérdeztem mennyivel tartozok. Szülés után megkapja ami jár neki és ennyi. Viszonylag olcsónak számít és eddig nagyon lelkiismeretes. Még a szabira nem mertem rákérdezni,remélem csak augusztusban megy:) Hamarosan az is kiderül...
2011. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én amikor a kórházba hívott (UH-ra, mivel az nincs a rendelőjében, illetve a terhesség végén már csak oda hívott) mindig megkérdeztem, hogy mivel tartozom, azt mondta, amennyit gondolok. Mindig adtam neki pár ezer forintot, de kevesebbet, mint a magánrendelésén.
2011. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Én soha nem adtam egy fillért sem, pedig kórházban ultrahangozott, rendelési idő előtt reggel 7-től 8-ig és eszembe sem jutott, hogy kórházban fizetni kell.

És 32 hét után pedig mindig a kórházban találkoztunk, és én nem kérdeztem meg tőle mennyi a szülés, ott volt, és a kórházban nem adtam neki pénzt és maximális ellátást kaptam, olyan szinten, hogy a papucsomról ő törölgette le a trutyit, míg a nővérek őrjöngtek, hogy menjek a szobába papucs nélkül, mert hogy néz ki a papucsom, a vezető főorvos, meg letérdelt és letörölgette a papucsom, és szólt a nővéreknek, van takarítónő, nem az anyukának kell papucs nélkül császkálni. Ja és felajánlotta, hogy kifizeti a bugyim meg a köntösöm, mert az is trutyis lett, ahogy megnyitotta a sebem.

És nem kapott egy fillért sem, 2006-ban 12 ezer forintot a gondozásért, szigorúan magánrendelésen.

2011. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 20:40 , ez hol történt veled? Ritkán hallok ilyesmit, sajnos.

Én meg nem fogok tudni holnap pénzt adni, pedig felfogadtam, attól még hogy nincs magánrendelése, külön foglalkozik velem, elkisérget mindenhova. Hú, már most elég kellemetlenül érzem magam emiatt :S

2011. ápr. 27. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Székesfehérvár Dr Orosz András főorvos követte el.

De szóltam az ügyeletes orvosnak, haza akartam menni saját felelősségre, mondták, hogy nem, mondtam én még egy napot nem élek túl, hátra dőltem, fejemre húztam a takarót és abban a pillanatban már ott állt az ágyam mellet, rohant oda és vigasztalt és elmagyarázta töviről-hegyire miért kell bent maradnom még a hétvégére.

Nagyon, maximálisan meg voltam vele elégedve, csak jót tudok mondani róla. És nem adtam neki soha plusz pénzt, az utcáról mentem be, hogy hozzá járnék.

2011. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!