Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig puffadtatok? 10 hetes...

Meddig puffadtatok? 10 hetes vagyok és még mindig puffadok.

Figyelt kérdés
olyan rossz a közérzetem töle.lehet erre szedni valamit?espumisant?
2011. ápr. 28. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb 12 hetesen múlt el! Persze szedhetsz espumisant, bár nekem sose használt...
2011. ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem használt az espuvisan itt jelzem nem terhesen sem...Lassan 13 hetes vagyok most,és úgy érzem kezd enyhülni.Egyél sok gyümölcsöt zöldséget barna kenyeret aszalt cuccokat.Talán az aszalt szilva a legjobb este pár szem reggelre meghozza.Nekem bevált.Boldog babavárást!12+4 hkm
2011. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én most kezdtem a 13. hetet. Eddig semmi jele nem volt a terhességemnek, mígnem tegnap reggel felkeltem tök vékonyan (49 kiló), és estére hat hónapos terhesre puffadtam... azt hittem, szétszakadok.
2011. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!