Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek az elején alig látszot...

Akiknek az elején alig látszott a terhesség a hasukon azoknak később se lesz hatalmas hasa? Akiknek meg korán nő nagyon nagy lesz végül?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az 5. hónapban kezdett kicsit látszani. Mikor a 9. hónapban voltam, kb úgy néztem ki mint más 7 hónaposan. Pedig nem volt kicsi a babám.
2009. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már nagyn korán látszott a pocakom és végig intenzíven nőtt. A végére szép nagy lett a 60 cm-es haskörfogatom szülésre 120 cm lett, benne egy 3750 gr-os 53 cm-es kisfiúval.
2009. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! Nekem is az 5.hónaptól kezdett el látszani hogy terhes vgyok, most a 8.hónaphoz közeledve, sokan azt hiszik 4hónapos vagyok, mert nem óriási a pocakom.
2009. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem kb. a 23. hét körül látszott annyira, hogy idegenek, talán már terhesnek néztek...

a végére sem volt túl nagy az utolsó héten amikor vizsgálatra mentem, voltak olyan 32 hetesek, akiknek nagyobb volt a pocakjuk. egyébként 3,2 kg-val született a kisfiam...

2009. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a 20-23ik hét körül kezdett el látszani a pocim, de csak ha nem volt rajtam pulcsi meg kabát.Mondjuk én alapjáraton kövér vagyok,úgyhogy valószínűleg ezért látszott később.De viszont nekem hatalmas hasam lett a végére!7hónaposan volt akkora pocim,hogy mindenki azt mondta nem húzom végig.(a barátnőmnek most 9hósan van akkora hasa)És nem híztam 1 kilótse.Meg avval riogattak,hogy 4-5 kilós baba lesz. Közben 1 héttel túl hordtem, és 3150g-al, és 52 cm-vel született akis lurkó.
2009. márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. a 18. hétig tudtam hordani a farmeromat, utána már éreztem, ha leülök benne, kicsit szorít. Kb ilyen tájt mentem bejelentkezni 4D ultrahangra, ott az ügyintéző kedvesen megkérdezte, hogy kinek lesz a vizsgálat. :) Szóval alig látszott a pocakom.

A 8. hónapban pedig volt olyan, aki megkérdezte, hogy ikreim lesznek-e... pedig nem, csak 1 kisfiú! :) A 37. héten szültem hatalmas pocakkal egy 3490 gr és 51 cm hosszú babát.

2009. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hónaposan kezdett el látszani, és a 9. hónapban is még 7-8 hónaposnak néztek. És 4 kilóval született a fiam. :)
2009. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Kiváncsi vagyok nálam hogy lesz, egyenlöre még nem látni csak ha nincs rajtam ruha akkor egy picit gömbölyödik

14+2 hetes

2009. márc. 7. 13:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel terhesség előtt lapos hasam volt, így mi már 14. hét körül határozottan észrevettük a növekedést, de az utca embere talán csak 20-22. hét környékén sejthette, hogy babát várok. Akkortájt kezdtem el terhesnacikat is hordani, mert sok csípőnadrágom volt és azok jók voltam rám addig.

Ennek ellenére hirtelen a 28. hét után olyan durva növekedésnek indult a pocakom, hogy 32 hetesen a sógornőm már állította, hogy akkora hasam van, mint neki szülésnél. Magas vagyok (178 cm) és azt mondták, hogy valószínűleg addig jó sok hely volt bennem a babának, azért nem látszott kifelé annyira...

A végén 125 cm-es volt a pocakom szülés előtt, terhesség előtt meg 62 cm-es, tehát szó szerint a duplájára nőttem és a magasabb derekú terhesgatyát sem tudtam begombolni, hiába engedtem ki a gumit teljesen. Konkrétan egy tíz centis hiány volt a gomblyuk és a gomb között az utolsó két hétben, úgyhogy akkor már gumival fogtam össze és hosszú pulcsit hordtam, mert nem akartam arra az időre új nadrágot venni.

3700 grammal és 55 centivel született a fiam.

(Utólag egy kis nyugtatás: ha nagy a pocak az sem baj, ha kicsi az sem baj, sőt, a kisebb pocakosok nagyobb esélyekkel indulnak a bőrregenerálódás terén, talán kevésbé nyúlnak ki. Három hónapja szültem, lement rólam az összes felszedett súly, a hasam lapos, de a bőröm még mindig bő rám, úgy nézek ki, mint akit elméreteztek...)

2009. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!