Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok, de...

23 hetes terhes vagyok, de még elég kicsi a hasam, alig nőtt valamit. Nem baj ez? Mikor lesz már nagyobb?

Figyelt kérdés
Elég magas vagyok és széles a csípőm, ez számít? A babámmal minden rendben. Az uh-n 20 hetesen voltam, és a babám szépen fejlődik.
2008. febr. 13. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Saját tapasztalatom nincs e téren, mert "csak" 13 hetes vagyok. DE sógornőm is ebben a cipőben járt. Alig látszott a hasa 2-3 héttel ezelőttig (25 hetes most). Pedig nem is magas és nem széles. Csak egy kicsit telt csípőben. Ez nagyon alkatfüggő. A lényeg, hogy a doki mindent rendben talált! Lehet még elég ideig nagy pocid...:)) A széles csípő lehet az oka. Szerencsés alkat vagy. (nekem tetszik a kismamis stílus és a pocim). Egyébként uncsitesóm olyan, aki ma újságolta (teltebb), hogy hirtelen "nagyot" nőtt a pocija. Nem tudhatod, hogy mikor indul rohamos növésnek!

Gratula a babóhoz!

13 hetes kismami

2008. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a csipőd miatt van ha széles akkor van helye bőven ezért nem nől de ha rendesen fejlődik a pici akkor nem kell izgulni majd megnől a hasid is azért még van majdnem enyi idöd szülésik csak türelem előbujik majd a poci is :)
2008. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nezd meg ezt az oldalt,itt megtudod nezni,h hany hetesen kinek mekkora a pocija.De szeritnem semmi baj nincsen veled,es a babaddal sem,Te egyszeruen ilyen alkat vagy.Nekem van egy ismerosom aki 6 honapos kismam volt,es senki nem mondta vna meg rola,aztan a 9 honapra szep nagy kerek pocija lett,es egeszseges babaja.

Ne izgulj,minden rendben van.

Boldog babavarast

10 hetes kismama

[link]

2008. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanebben a cipőben jártam, 174 cm vagyok és nekem is széles a csípőm. A 20. héten azt sem lehetett látni, hogy egyáltalán terhes vagyok és még híznom sem nagyon sikerült. Aztán nem tudom pontosan megmondani neked, hogy hanyadik héttől kb. 23-24. héttől olyan gyorsan elkezdett nőni, hogy még én is meglepődtem. Most töltöttem be a 28. hetet és már elég szép kismamás pocim van, úgyhogy ne aggódj, többfele utánna olvastam és azt írták, hogy a legjelentősebb növekedések a 24-32. hét között következnek be, mind a poci, mind a kismami súlyában.

Boldog babavárást!

2008. febr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, van akinek alig van hasa, van akinek egy hordó! Ha minden rendben van az orvos szerint, és szépen fejlődik, az UH is oké, akkor nincs gond! Nekem is viszonylag széles a csipőm, ergó nagyobb a hely bennem, ezért olyan kis gömb pocakom van 7 hónaposan. Ez alkati kérdés is!

Ellenben a sógornőmnek már 4 hónaposan is brutális nagy hasa volt. Örülj neki, minél nagyobb a poci, annál nehezebb felvenni a zoknit, közlekedni vele...stb. :)

28 hetes kismama

2008. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! :-)
2008. febr. 14. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!