Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen érdemes 4d-s uh-ot...

20 hetesen érdemes 4d-s uh-ot csináltatni?

Figyelt kérdés
Igazából a genetikai uh-ot szeretném megerősíttetni, alacsony afp miatt. Azt mondták, hogy 0,77-es afp-nél nem kell aggódnom, és minden ok,de azért biztos, ami biztos...
2011. ápr. 29. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 4D párti vagyok, mert a legtöbb helyen alaposan átvizsgálják a babát, másrészt pedig nagy élmény a babamozizás. :)

Mi 25 hetesen voltunk, de csak mozizni. Ha aggódnék, kétségeim lennének, akkor biztos hogy mennék 20 hetesen is.

Amúgy az én afp-m 0,6 volt. Én tökre megijedtem, de aztán mondták, hogy nyugi, elavult módszer az afp. Nem is lett semmi baj, kislányom makk egészségesen született.

2011. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 20 hetesen mentem mert sima UH-on nem nézték meg a baba nemét hiába kértem. 4D-n meg rögtön megmondták.
2011. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

utolsó..

nem nézték meg a baba nemét?...

hát úgy tünik kórház és orvos függő

nekem minden alkalommal megnézték persze én is kértem

de mindíg nagyon kedves volt az ultrahangos

amúgy kislány :)

ja és a kérdezőnek pedig

pont 20-25 hetes korban látszik legjobban a baba egyvelege

ha később mész már csak részenként látszik..

2011. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Egyik sima UH-on azt mondták ilyenkor még nem látni (persze ez hülyeség de ezt mondta a doki) a másik helyen meg lemérték fél perc alatt, meg se hallotta, hogy kérdezem: fiú-e vagy lány. Egyszerűen nem érdekelte a futószalag dokikat sajnos.

Elmentem, az első 5 másodperc alatt megmondták 4D-n.

2011. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor én kérdeztem a baba nemét a genetikai uh-án leordította a fejem a doki, merthogy most nem azt nézegeti, hanem megnézi minden ok-e a babával. Mert ha bármi gond lenne, akkor őt vennék elő, ha netán nem látta az uh-án. Nagyon bunkó volt.
2011. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem a mozi miatt mentek akkor érdemes,mozizni kicsit később jobb.
2011. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!