Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 terhesség között van különbs...

2 terhesség között van különbség, hogy fiút vagy lányt szültetek?

Figyelt kérdés

Vannak árulkodó jelek a nemét illetőleg?

Vagy megéreztétek?


2011. ápr. 29. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Megéreztem?

De meg ám: Az elsőnél fiúra gondoltam és lány lett, a másodiknál lányra és fiú lett. Most harmadikra lányt szeretnék, és azt hiszem az előzőekből kiindulva fiúra kell gondolnom :)

Amúgy volt különbség. De meg kell mondjam ez a harmadik is más, mint az előző kettő, úgyhogy hiába is próbálnám, de nem jön semmi jel a nemre vonatkozólag.

Amúgy a kínai fogamzásnaptár eddig bejött, eszerint most is fiam lesz. Pedig jó lenne még egy kislány.

2011. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 18. heti UH-ig biztosra vettem, hogy a második is fiú, nehogy már páromnak legyen igaza:-))))

Lány lett.

2011. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem három fiam van.Az első kettőnél szinte semmi bajom nem volt az eslő trimeszterben.A harmadiknál 12 hétig émelyegtem hányingerem volt.Megesküdtem volna hogy lány,de már a 12.heti uh-on megmondták,hogy fiú.Az is lett!
2011. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pozitív teszt után megálmodtam a nemüket. 1. fiú, 2. lány. Nekem teljesen más volt a 2 terhesség:

-fiúnál nem volt hányinger, lánynál sugárban hánytam

-fiú:nem volt sav, lány: sok sav

-fiú:rengeteg előtej, lány egy csepp sem

-fiú:erős linea negra, lány:semmi

-fiú:szőrösödés, lány: terhesség alatt csak 3x kellett gyantáznom. :)

-fiú:átlagos nemi élet, lány:szinte megerőszakoltam a férjemet, behatolás után 2 percel már orgazmusom volt.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. :)

2011. máj. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elso fiu, a masodik eddig kislany, 28 hetes terhes vagyok. Egyikkel sem voltam rosszul, masok mondjak, hogy a csipom korul hiztam egy kicsit. Ja, a kevesebb szor nalam is bejott most! Es le van jol esve a hasam, de ez csak a masodik terhesseg miatt a doki szerint.
2011. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!