Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem szedek semmit allergiár...

Ha nem szedek semmit allergiára- nem is vizsgáltattam még meg magam, hogy mire vagyok allergiás, de tüneteim vannak rendesen- akkor lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!! 20 hkm.
2011. ápr. 29. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, de te elég kellemetlenül érezheted magad.Még csak most kezdődik az allergia szezon és ki fog tartani szerintem majdnem a terhességed végéig.Illetve attól függ, hogy mire vagy allergiás.Menj el dokihoz és nézesd meg, hogy mi az amit nem bírsz.
2011. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én 37 hetes vagyok és kb. 2 hete jött ki az allergiám. Viszket a szemem és könnyezik, folyik az orrom. Zsepi nélkül nem tudok menni sehová. De már évek óta nem szedek semmi gyógyszert. Vettem egy tengervizes orrsprayt és ezzel már kapok levegőt. Nekem kellemetlen, de azért ki lehet bírni. Nem hinném, hogy ettől bármi baja lenne a babának.
2011. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!