Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltatok megfázva terhesség...

Voltatok megfázva terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Én 15 hetes vagyok és egy pár napja elkapott valami nátha szerűség,lázam nincs,cs az orrom van bedugulva és a torkomat kaparja,mindenféle házi praktikákat bevetettem de nem tudom nem-e fog ez ártani a babámnak,szerintetek?
2011. máj. 2. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:

szia

sajna én 32 hetesen ugyanebben a cipőben-(

hársfa tea méz és sok c vitamin de így is eltart 1 hétig

nekem az orrspray segített mert legalább tudtam aludni mivel kidugította az orromat.

sajna több mint 1 hétig tartott

inhalálás is jó volt

ja és ha teheted feküdj sokat!jobbulást!

2011. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem ártasz vele a babának, a terhesség alatt természetes, hogy az immunrendszer gyengébben működik, mert így védi a babát a kilökődéstől. Folytasd tovább a házi praktikákat, nem lesz semmi baj, orvoshoz akkor kell menni, ha az állapotod rosszabbodik, ha belázasodsz. A lázzal kell vigyázni, 38° ne menjen.
2011. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem tudogyulladasom lett egy kikezeletlen megfazasbol.Iszonyu beteg volt 39fokos lazza ful es torok 0fajssal, de nem kaptam semmi gyogyszert, igy lett tudogyulladasom 34 hetesen

2011. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Én 16 hetesen voltam beteg, torokfájàs,láz,nátha,rettentő köhögés, nagyon ramatyul voltam. Strepsils lehet szedni,valami gyógyszertári köptetőt kaptam ( ami nagyon hatásos volt), gyógyszertári orcseppet (mást nem lehet használni, tengervizes semmit nem ér), algopyrint.
2011. máj. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen voltam beteg enyhe hőemelkedéssel. Nem lett semmi baj, arra kell vigyázni, hogy ne legyen magas láz. A többit a baba nem sínyli meg szerintem.
2011. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Biztosan nem. A legérzékenyebb a betegségekre az első három hónapban a baba. Én a télen voltam nagyon beteg,1 hónap kellett mire kimásztam a torokgyulladásból. Magas lázam is volt napokig algopirineztem magam és szedtem terhesség alatt is szedhető antibiotikumokat. Még a szememre is ráment a fertőzés. Eddig minden OK,31 hetes vagyok. Veletek is minden rendben lesz.
2011. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem megírni,hogy 6 és 10 hetes terhesen voltam ilyen beteg és inkább felírtak 2 féle antibiotikumot is,mint egyet sem,mert azt mondták sokkal többet ártunk nem írnak fel semmit. Az orrsprayről meg annyit,hogy ez a második terhességem és az első babámmal is 9 hónapig be volt dugulva az orrom,úgyhogy én mértékkel de most is használom az Otrivin orrsprayt,különben még aludni se tudnék éjszaka!
2011. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,remélem is h minden rendben lesz,idáig minden rendben volt a terhességemmel és most nem szeretném elrontani,nagyjából keresztül megyegetek mostmár cs most meg elkezdtem köhögni valami erőlteti de az itteni orvosokba nem bizom,úgyh mindenféle teákat,leveseket,citromot,mézet eszek-iszok,de a köhögésre nem tudom mit igyak...
2011. máj. 4. 10:54
 9/10 anonim ***** válasza:

engem 9 hetesen kapott el egy szörnyű nátha, de lázam se hőemelkedésem nem volt. a doki azt mondta jó lenne ha gyógyszer nélkül tudnám átvészelni..

a gyógyszerész azt mondta a strepsilst nem szabad, helyette a Tantum verde szopgatós cukor vagy spray-t lehetett. döntöttem magamba a mézes teát meg esténként kamillateával gőzöltem. a nátha egy hét alatt elmúlt de még aztán másfél hétig köhögtem.


most vagyok betöltött 16 hetes, és kutya bajunk


jobbulást!

2011. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 28 hetes, és úgy tűnik, ez lesz a harmadik megfázásom, reggel óta fáj a mandulám. Még középfülgyulladásom is volt márciusban, a baba remekül van!
2011. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!