Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes uh-ra bejöhet a...

7 hetes uh-ra bejöhet a férjem szerintetek?

Figyelt kérdés
Szívhangot megyünk hallgatni. Szeretném, ha hallaná! Bejöhet?
2011. máj. 4. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2011. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen.

de ez doki függö.


Mi beültünk az irodájába, ott kikérdezett mindent beírt a gépjébe, majd átmentünk a másik szobába ahova a párom nem jöhetett és ott megturkászott. majd mikor kezdte az UH-t akkor behívta. amikor már nem hüvelyi volt akkor mikor öltöztem fel akkor hívta be.

2011. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az elejétől kezdve bejöhetett volna, de a 12. heti uh-tól kezdve jött be, mert akkor már látott is valamit, addig mindig kint megvárt.
2011. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk már a 6. hetire is bejöhetett, együtt izgultunk eddig végig minden UH-t :) de igaza van a többieknek, nem minden doki szereti :(
2011. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Magándokihoz minden további nélkül!

Sztk-ban nem biztos...

2011. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem mindig bejön a férjem. Vizsgált is előtte az orvos nem küldte ki.
2011. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Magándoki! Már voltunk két hete, akkor még csak petezsák volt. Akkor nem jött be, nem is lett volna értelme, főleg,hogy fotót is kaptunk. De a szívhangot szeretné hallani!

2011. máj. 4. 12:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem is bejöhetett a párom, úgy van berendezve a rendelője, hogy amíg a hüvelyi vizsgálat folyt, addig egy paravánnal elválasztott részben voltam, majd felöltözés után átmentünk az ultrahangos készülékhez. Ja, és tb-s rendelés.
2011. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12 hetes UH(hüvelyi) szeretett volna már bent lenni a párom, és az asszisztens nő szólt, h ne jöjjön én rákérdeztem miért ne? Erre az volt a válasz, h mert hüvelyi UH lesz. Mondtam neki h engem nem zavar, nem hiszem h látna olyant ami új lenne, hisz ő a gyerekünk apja. Szóval nyugodtan menjen ha ő is akar, neki ugyanolyan joga van látni a babát.
2011. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miert ne mehetne be? Nalunk az elson meg nem volt ott, de az utana kovetkezo ketton igen, mindketto huvelyi UH volt, es a hasamtol a labaimig le voltam takarva egy lepedovel, ugyhogy en sem ereztem kenyelmetlenul magam, es tudtunk csak a monitorra figyelni.
2011. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!