Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó anya leszek? Terhességem...

Jó anya leszek? Terhességem 23. hetében járok,5. hét óta táppénzen. Párom csak esténként jön haza, így napközben sokat vagyok egyedül.

Figyelt kérdés

...főzök, mosok, takarítok amit egy háztartásban kell...de napok óta érlődik bennem egy kérdés, vajon jó anya leszek e? Félelmeim vannak.

Napok óta nem nagyon érzem a pici mozgását, tetejében bűntudatom is van, hogy néha néha eljutattom magam a csúcsra, és talán a pici válasza az, hogy ezt nem kéne csinálni.


2009. márc. 9. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem majdnem minden kismamának vannak ilyen gondolatai. Vajon jó anya leszek-e? Szerintem ezen ne parázz! Én bennem is felvetődik néha ez a kérdés, de aztán nem is foglalkozom vele tovább, hisz ez úgyis akkor derül ki, ha már meg van a pici! :)

A babád biztos, hogy nem azért nyugis, mert te segítesz magadon! Az orgazmustól neki is jut egy kis boldogsághormon! Szerintem csak az idő miatt! A babák nagyon érzékenyek az időre!

2009. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a 22. hétben járok, 23 éves vagyok. A párom nekem is csak esténként van otthon sajnos. Még egyetemre járok, mire hazaérek fáradt vagyok, nincs nagyon erőm takarítani. Főzni nem szoktam, mert nem ebédelünk itthon. A mosást azért szorgalmasan csinálom.:)


Én mostnában nem juttatom el magam a csúcsra, de sokszor a párom is visszautasítom, nekem meg emiatt van néha bűntudatom.

Nem árt az orgazmus a babócának! Nyugodtan csináld, tényleg jut neki is a boldogsághormonokból!


Mik a félelmeid? Miért nem lennél jó anyuka? Gondold végig, hogy együtt vagy a picivel, ellátod, szeretgeted, Te és a családod is örülsz neki, szépen fejlődik. Nem lesz semmi gond. Szerintem ezek természetes félelmek. Hiszen mindig félünk az ismeretlentől, de nem véletlenül vállalkoztunk az anyaságra. Nagyon nagy boldogságot fog nyújtani nekünk az a kis csöppség, akit még a szívünk alatt hordunk, én már alig várom; persze nekem is vannak olyan időszakok, mikor elbizonytalanodom.


Boldog gömbölyödést Nektek!

2009. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pontosan ebben a cipőben járok én is, még a hét is stimmel! Amit meg tudok osztani Veled és talán a legfontosabb, amit a barátnőmtől kaptam vígasz gyanánt:

Ha azon filózol, hogy jó anya leszel-e, akkor a válasz IGEN! Hiszen már most is ez foglalkoztat, a babád boldogulása, az ő érdekét tartod szem előtt, mikor még meg sem született!


Szóval fel a fejjel! Ha van erőd, tornázz kicsit a napi rutin helyett, mégjobb, ha ezt csoportban teszed. Nekem sokat segít az, hogy kimozdulok és más kismamákkal találkozom, mozgok, magammal foglalkozom.

2009. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!