Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1-3 hetesen nagy lakásfestésbe...

1-3 hetesen nagy lakásfestésben voltunk és sokat voltam festék gőzben, lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés

még nem tudtam,hogy terhes vagyok és pont lakásfelújításban voltunk

több napot is festettem

sima dulux falfestékkel

nem tudom,hogy árthattam e ezzel a babának vagy sem

szerintetek?


2011. máj. 9. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én hasonló cipőben jártam mint te és semmi baja nem lett a bébinknek. Szerintem nem kell aggódj.

Boldog, békés babavárást! :-)

2011. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alinaaa ***** válasza:

Szerintem csak egy kicsit ingerelhetik a szagok, legalább is nekem a 28.hét körül az acetonra(festéket mostam le az ablakról) rúg-kapálva reagált. de a kapufestésnél, ami kevésbé büdös meg sem mozudlt:)

de Te még nagyon az elején vagy:)

2011. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan csak elméletben van, hogy 1hetes terhesség. A protokoll szerinti számítás alapján 4 hetes ciklussal akkor vagy 2 hetes terhes, mikor megfogan a baba. Nem hiszem, hogy baja lett a babának a beágyazódás idején a festék párától.
2011. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam én is, de én még radiátorcsöveket is festegettem... Mikor kiderült, hogy terhes vagyok, azt mondta a dokim "megnyugtatásul", hogy ha baja lenne a babának, akkor úgy is elvetélek a 12. hétig! Jó, mi? Persze semmi baja nem lett, azóta már majdnem egyéves! :)) Úgyhogy ne aggódj, boldog babavárást!
2011. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!