Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen 6 kg plussznál...

24 hetesen 6 kg plussznál tartok. Sok ez szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. A határ egyébként 12 kg. Gondolj bele, h már túl vagy a terhesség felén és még most érted el a felét. :)
2011. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút nem sok. Teljesen jó. .Én 26 hetesen tartottam ennyinél és összesen 10kg-ot híztam a terhesség végéig. Szóval szerintem nagyon jól állsz! :-)

Kitartás!

2011. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam itt megállnék, csak nem tudom , hogy csináljam:)!?
2011. máj. 10. 13:53
 4/12 anonim ***** válasza:

Rám az utolsó 10 hétben jött fel sok (addig 3 kiló, utána még 5).

Nem hiszem, hogy 6 kilónál meg fogsz állni, de lehet, hogy neked később jön fel kevesebb.

Mindegy is, nem ez a lényeg. Nehogy fogyózz vagy ilyesmi, csak egyél mértékkel. Na meg hát genetika is, ki mennyit szed fel.

2011. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Itt nem tudsz megállni. Gondolj bele, h a babád most fél kg. A terhesség végéik még minimum 2,5 fog hízni + nő a magzatvíz mennyisége és a placenta súlya is. Ha napi a 2200 kalóriát betartod, amit ilyenkor kell és ha terhestornázol (amennyiben mozognod szabad), akkor szülés után hamar leadod.
2011. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel most ne foglalkozz. Táplálkozz egészségesen és ne a kilókat figyeld. Én 23 kg-ot híztam (pedig nem ettem sokat és nem is vizesedtem), de nem foglalkoztam vele. Most 3 hónapos a babám és annyi vagyok mint teherbeesés előtt, pedig nem csinálok semmit "csak" szoptatok és rohangálok:)
2011. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
70 dkg-nak saccolták a babót. Mindig ennék, pedig nem vagyok éhes, mozogni pedig mozoghatok. Ja és még dolgozok.
2011. máj. 10. 14:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 hetes vagyok ma én is 6 kiló plusznál járok, de ő harmadik baba, és tudom akármit is csinálok, most jön fel még majd mégegyszer ennyi legalább...:(

Ilyenkor rohamos ütemben nő és hízik a baba, ha te magad egy grammot se szedsz fel akkor is a lepény legalább fél kiló lesz, a baba legalább 3, plusz a magzatvíz is vagy 0.5-1 liter nem beszélve a felszaporodott vérmennyiségről, vagy felhalmozott vízről:(

Úgyhogy az testvérek között is plusz 3-4 kiló még legalább.

De normál testsúly esetén a plusz 10-12 kiló a végére teljesen okés:)) és szülés után majd lemegy!

Én első babámat mikor szültem, hazaérve kevesebb kiló voltam mint mikor teherbeestem.

2011. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 22+5 hetes vagyok, és kb. 8-9 kg-nál járok... Nem tudok tenni ellene, nem fogom számolgatni a kalóriákat. Nyilván betartom a határokat, de a szülés után lemegy, ismerem magamat. Szóval nem sok a 6 kg!
2011. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! 27 hetesen +8 kg-nál járok. Nem kell 6 kilónál megállni, mert akkor fogynod kellene! Az első terhességemnél lement szülésnél 10 kiló azonnal, és nem voltam vizes.
2011. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!