Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet terhességi jel is,...

Ez lehet terhességi jel is, és ha nem az, akkor mitől lehet ez a mellbimbómon?

Figyelt kérdés
Fehér kis pöttyök jelentek meg rajta. Fürdés után még jobban látszik, egyre több ilyen kis fehér pötty van a bimbóudvaron. Mitől lehet ez? Mensit kb. holnapra nem várom.
2011. máj. 11. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

gratulálunk

tesztelj és hátha pozitív lesz.

2011. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval lehet terhességtől is. Hát én most már megvárom, hogy megjön-e a mensi, és ha nem jön, akkor majd tesztelek utána. Nem akarok csalódni. De jól esett, hogy máris gratulálsz! :) Bárcsak jogos lenne...
2011. máj. 11. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:

én biztos nem bírnám ki hogy megvárjam a menszimet

már aznap tesztelnék. :)

2011. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van más terhességi tüneted is?
2011. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tegnap óta a jobb kezembe semmi erő nincs, nagyon erőtlen...nem értem miért...de ma reggel egy almát alig bírtam megpucolni.

Mensimnek semmi jele, ilyenkor már folyamatos szokott lenni a pecsételés. Úgy érzem nem fog megjönni, viszont nem érzem magam terhesnek sem!

A hőm csökkenőfélben van, de nem esett még le, csak csökken...nagyon furcsa ez az egész. Mi van velem???

2011. máj. 12. 09:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, az a biztos. Bár nekem a nemvárt napján még negatív volt, viszont amikor legközelebb 8 nap múlva teszteltem már pozitív lett :)
2011. máj. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Még várni szeretnék a teszteléssel, nem akarok túl korán, biztosra akarok menni, mert én csak az erős pozinak hinnék.

De nem lehetek terhes, mert akkor miért csökken a hőm??? Ha terhes lennék és csökken, akkor azt jelenti elmegy a baba?

2011. máj. 12. 09:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is előjottek ilyen kis fehér pottyok,amikor terhes lettem.

Én is azt mondom tesztelj egyet,és akkor kiderül.

Én szerintem halkan gratulálhatok.

2011. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kifolyt belőlem piros vér ma ébredésnél görcs nélkül, de nem mensi volt még ez, mert megállt és inkább csak pecsételőszerűvé vált ami csak wc papíron látszik, görcs nincs. Ez most mi??? Meg fog jönni? Mára nem vártam, mindig pontosan megjött eddig.
2011. máj. 13. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!