Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, ha kb.5-6 hetes...

Az baj, ha kb.5-6 hetes terhesen vérzek?

Figyelt kérdés
Már egyszer volt egy vetélésem,amit műtéttel kellett befejezni.Most újra pozitívat teszteltem!Péntekre van időpontom a nőgyógyászhoz,viszont ma kicsit véreztem!Nem teljesen piros,inkább barnás piros.Félek!Lehet megint vetélés lesz a vége?
2011. máj. 11. 18:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos lehet szóval irány az ügyelet gyorsan!!!!
2011. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia menj GYORSAN ügyeletre,ott mindent megtesznek értetek.A kérdésedre a válasz pedig,igen baj,hogy vérzel,de nem biztos,hogy vetélsz..IRD MEG MAJD MI VAN VELETEK!
2011. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Barnás pecsételő vérzés előfordulhat a terhesség elején, általában akkor van baj ha görcsölsz is. De persze ahogy az előzőek is irták inkább menj el orvoshoz, az a legbiztosabb.
2011. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is keress fel egy kórházat nehogy baj legyen főleg,hogy volt már vetélésed.Azért előre még annyira ne ijedj meg mert én is egyszer véreztem ennyi idősen.Szorítok neked és írj majd mi történt.

Üdv:32 hetes kismama

2011. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az a baj,hogy én egy kis faluban lakom,ahol nincs ügyelet,se korház!A legközelebbi korház 50 kilométerre van.Görcsölni nem görcsölök!Február 10-én volt a műtétem!Utánna elég sokáig véreztem,hiszen volt minek kitisztulnia a méhemből.Utánna az első menstruációm 40 napra jött meg.Közben próbálkoztunk,mert azt mondta az orvos,hogy ilyenkor könnyebben összejön.Így is lett és ezért a második menstruációm már meg sem jött rendesen.Viszont volt egy kis vér akkor is,azóta semmi,most meg megint.Nem lehet,hogy a méhemből még mindíg van minek kiürülnie?
2011. máj. 11. 19:01
 6/23 anonim ***** válasza:
Akármilyen messze van a kórház menj be minél hamarabb! Én se görcsöltem,és mégis elvetéltem!
2011. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

én se görcsöltem és rossz lett a vége.

azért valamilyen orvosi ügyelet csak van nem? vagy hívj mentőt vagy egy rokon bárki vigyen be az 50 km-re lévő kórházba. mi 30 km-re lakunk mégis mentünk. 1 óra alatt beértek. addigis feküdj, kicsit pócold fel a lábad.

2011. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%
vegyel magneziumot es ultrogestant es pihizzel ... ezt kapnad a korhazban is
2011. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
utrogestant csak vényre adnak.
2011. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Adri baba ***** válasza:

Milyen mértékü a vérzéses és milyen szinü?

Nekem a terhességem elején barnás nyákom volt elég sok akkor megijedtem bementem a korházba de semmi gond nem volt,a doki szerint elöfordul korai terhességnél.

2011. máj. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!