Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 6 hétben járva feltűnően...

A 6 hétben járva feltűnően sűrűn kell wc-re mennem, de az ingerhez képest nem sok pisi jön ki. Ez a terhesség velejárója lehet ilyen korai szakaszban, vagy felfázás?

Figyelt kérdés
Előre is köszi annak, aki válaszol! :-)
2009. márc. 12. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! a terhesség velejárója! ha fel lennél fázva akkor fájdalmas lenne a pisilés. Én még mindíg sokat járok pisilni, pedig már 22 hetes vagyok. boldog babavárást! :)
2009. márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt álltalában többet járnak pisilni a kismamák bár azt is hozzá kell tenni hamarabb fel is fázhatnak.Később,amikor nagyobb lesz a terhesség még sűrűbben kell majd pisilni mert a baba nyomni fogja a vízhólyagot.
2009. márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Minél nagyobb leszel annál többet fogsz majd járni:)

És egyre rosszabb lesz: felelősök a méhed növekedése, a picike, és a HCG, sőt szült nőismerőseim arról nyilatkoznak, hogy szülés után mászkáltak igazán pisilni, mondjuk akkor bőségesen.


Lesz pár "nyugodt heted úgy a 12hét körül, amikor nem lesz olyan sok. Ki lehet bírni, javaslom ápolj jó kapcsolatot a kisbolt, kedvenc butik alkalmazottjaival, és legyen mindig legalább 2*100ft elérhető helyen a táskádban:)


27hetes Km

2009. márc. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Azt tudom, hogy később, ha nagyobb lesz a baba, nyomja a hólyagot, csak az volt gyanús, hogy már most is, amikor még meg le látszik a hasamon!

Boldog Babavárást (vagy már babázást) nektek is!

2009. márc. 12. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
A méh rá"dől" a húgyhólyagra, ettől van ilyen ingered. Arról nem is beszélve, hogy mikor még babavárakozóban utánaolvastam dolgoknak, megnevettem, hogy megnő a nyálképződés. Most ikreket várok 8 hetesen és hihetetlen mennyiségű... emiatt hát igen, pisilni is többet kell.
2009. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!