Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaik, mikortól látszódott...

Kismamaik, mikortól látszódott a pocakotok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elsőnél kb 14 hét, második szinte egyből,persze az nem a baba volt,de mégis egyértelmű volt hogy pocakos vagyok.
2011. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első babánál a 3ik hónapban kezdett látszani,második babánál már a 8ik héten!
2011. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem első baba, akkor még van néhány hetem, a 6. hétben vagyok.De nagyon várom, hogy pocakosodjak:)
2011. máj. 16. 18:54
 4/14 anonim válasza:
Első baba,de már 8hetesen látszódott!
2011. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első baba, 14 hetes vagyok, de még nem igazán látszik. Inkább csak akkor van pocakom, ha jól bekajálok. Talán kicsit látszik ruha nélkül, de felöltözve senki meg nem mondaná.
2011. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 20. hét körül kezdett látszódni, bár én nem híztam csak 5 kilót összesen.

2011. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kb a 20. héttől volt szembetűnő.


27+6 hkm

2011. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

23 hetesen kezdett el látszódni, addig szinte semmi hasam nem volt, simán letagadhattam volna, hogy terhes vagyok. Illetve nem is kellett tagadni, mert észre sem vették. :)

Már zavart, hogy mikor lesz igazi terhespocakom, de aztán lett ám bőven! A végén már gurultam. :)

2011. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az elsőnél 16 hetesen már dudorodott. Már mindenki azzal nyaggatott, hogy hova dugom a hasamat. :)

A másodiknál 8 hetesen már elég formás mini pocóm volt, bár még letagadhatnám hájnak, de nagyon koncentrálódik a hasra. :)


Ja, 183 cm vagyok, az első terhességet 74kg-mal, a másodikat 82-vel kezdtem.

2011. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint nekem viszonylag szerencsem volt, mert az elso baba a 25. het utan kezdett csak latszani, a masodik baba is csak a 22. het utan, de akkor sem komolyabban, csak eppen mar sejteni lehetett valamit. :-)

En magas vagyok es vekony testalkatu, lehet, hogy emiatt volt, de nem is koltottem tul sokat kismamaruhakra, vegig fitt voltam es cselekvokepes.

De nyilvan ez testalkat es szerencse kerdese.

2011. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!