Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor kezdte el beszerezni...

Ki mikor kezdte el beszerezni a dolgokat a babának és mikor kezdtétek el berendezni a babaszobát?

Figyelt kérdés
Én a 20. hétben vagyok, nem késő még? Eddig igazából nem voltam túl jól, talán már most neki tudok fogni a beszerzésnek.
2011. máj. 17. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a 16. héten kezdtem el vásárolgatni, akkor vettük pl. a babakocsit, mert baba-expo volt. A szoba a 32. hétre lett kész. Szerintem még bőven időben vagy, de azért apránként már nyugodtan vásárolgathatsz. Akkor nem egyszerre kell megvenni mindent.
2011. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi a 28. héttől vettük meg a nagyját,1 hete kezdtük el a szobát berendezni,még egy-két dolog hiányzik.:)

33hkm

2011. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 30. hétben kezdtem el vásárolni, addig nézelődtem, hogy mi hol van jó áron. A babaszobát 34 hetesen raktuk össze. 36 hetes voltam, amikorra minden apróságot megvettünk, és valóban készen lettünk. Már csak a kisfiúnk hiányzik. :) 37 Hkm
2011. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A 24. héten vettük meg az első bodykat.

Most 27 hetesen még mindig sehol nem tartunk, a babaszoba sehogyan sem áll, mivel párom sokat dolgozik, egyedül meg csak nem kezdhetek hozzá. Az ágyat talán jövő héten már megvesszük, a babkocsival még várunk, kinéztünk egy párat, lehet azt majd párom egyedül veszi meg, rá merem bízni.

Eddig van 6 bodynk, egy rugdalózó, 2 érkezik (vaterás). Akciós volt a sterilizáló+mellszívó+cumisüveg pakk, így azt megvettük a múlt héten. Van néhány textilpelusunk és egy kifogónk. Ennyi.

Még rengeteg minden kell.

2011. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem sok mindenem megvolt, mert a kislányom 2 éves lesz, mire a pici megszületik.

Mivel a tesó fiú, így ruhákat kellett vennem, ezt kb a 28. héten oldottam meg, mert akkor volt a börze.

A 32. hétre mindent kimostam, kivasaltam, elpakoltam, és összeállítottam a kórházi csomagot. Ugyanezen a héten raktam át a leányzót a leesésgátlós heverőre, hogy ne legyen a kiságyban melegváltás.

A védőnővel most irattam fel a babának szükséges krémeket, kúpot, stb... Ezeket a nagy nevére, hogy ne az utolsó pillanatban kelljen vele foglalkozni.

2011. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy látom akkor azért még nem vagyok elkésve. Ez megnyugtató! Köszönöm mindenkinek!
2011. máj. 17. 10:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 14. héten kezdtem kis rucikkal, de ezt kicsit korainak tartom...
2011. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a 32. héten kezdtem el vásárolni a babámnak. Nem vagyok babonás, csak szakmabeli (szülésznő vagyok), ilyenkorra mondható már el, hogyha bármelyik pillanatban megszülném a bébit, annak nagy az esélye az életben maradásra (24. héttől már van esély, de hát akkor is, ráér az ember, és azt sem akarom, hogy az előkészített dolgok leporolódjanak, lekoszolódjanak). Addig meg neten kinéztem magamnak mindent.
2011. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Minden jót!
2011. máj. 18. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!