Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November elejére kiírt kismami...

November elejére kiírt kismamik. Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mi ma vagyunk 15+2 hkm.Pocakom növöget de még nem túl látványos.A nemét nem tudjuk még.Valami fajta "kaparászást" érzek múlt hét vége óta.Nem tudom:D A hányinger már csak ritkán jön rám,a fáradság is alább hagyott,de a pocim feszül húzódik,és a pisilés is nagyon sűrű.Ti hogy vagytok?
2011. máj. 17. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én október végére vagyok kiírva, de gondoltam, idepofátlankodok :) Remélem, nem baj...Szerencsére nekem nem voltak rosszulléteim, de pisilni az elejétől sűrűn járok, már megszoktam, hogy éjjel 2x 3x fel kell kelnem :( Nagyon érdekelne, hogy nektek nem volt véletlen olyan, hogy muszáj volt valami oknál fogva picit visszatartani a pisilést, és ezért begörcsölt a hasatok nagyon lent? pár percig tartott, és mindig amikor visszatartottam, nem tudtam kiegyenesedni, kicsit le kellett feküdnöm, aztán semmi bajom nem volt. Kérdeztem már mástól is, de senkinek nem volt ilyen...úgyh fogalmam nincs h mitől lehetett. Egyébként én nagyon jól vagyok, igyekszem koncentrálni, hogy érezzem a picit, mintha éreznék most is valamit a köldököm alatt, de nem tudom, h ő e az...:) Olyan mintha picit megnyomná kifelé valami a hasam, de kívülről érezni nem lehet...vagy mintha "idegrángás" lenne...nem is tudom elmagyarázni...szerintetek ő az? Szüléssel hogy álltok? Nem féltek tőle? Én bevallom, félek, mert olyan sok rémtörténetet hallottam :( üdv: Kati
2011. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia!Persze hogy nem baj,örülök Neked.Értem mire gondolsz a pisiléssel kapcsolatban.Nekem volt és teljesen normális,ha nem vagy terhes és sokáig tartogatod akkor is ez van,ezt most hamarabb érzékeled mert a baba jobban nyomja a dolgokat.Ne aggódj.A mocorgással kapcsolatban szerintem Ő az!!!!:)))
2011. máj. 17. 11:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma vagyok 16 hetes, és november 1-re vagyok kiírva.

Egyáltalán nem hánytam és nem voltam úgy rosszul, kivéve a rossz közérzet. Fáradság és a gyakori pisilés megvan. Pacemakerem van, így valószínűleg nem szülhetek természetes úton. Még egyáltalán nem érzem a picikét. A hasam fáj nekem is gyakran alul, főleg ha pisilnem kell, de nem görcsöl.

2011. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én november közepére vagyok kiírva. Ezt a pisis dolgot még nem éreztem. Sőt, a babát sem.....:( Igazából pocim sincs még igazán, senki nem mondaná meg, hogy babát várok.

Vizsgálatokkal minden rendben, mi nagyon jól érezzük magunkat, tényleg semmi panaszunk sincs.

Szüléstől nem félek. Nem idegeskedek előre olyanon, amiről nem is tudom, miként lesz, hogy lesz. Lehet, hogy nagyon könnyű lesz, lehet, hogy hatalmas komplikáció, nem tudhatjuk előre, nem is vagyok hajlandó ezen parázni. Egyenlőre csak örülök és élvezem....:)

2011. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]

Itt sok novemberben szülő kismama van ha érdekel.:)

2011. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nov. 16-ra vagyok, nekem is elmúltak a hányingerek, igaz fáradt vagyok mert a nagy fiam (11 hónapos)lefáraszt:)

12 hetes korom óta érzem a babát, mindennap:)

Még mi sem tudjuk mi lesz, de remélem kislány:)

Jó várakozást nektek:)

2011. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nov.14-re vagyok kiírva,már 1 hónapja érzem a babát mocorogni.A pocakom már szép nagy, már nem lehet letagadni, persze nem is akarom, h nem csak egy jót ettem.Rosszullétek már megszűntek, fáradtság is eddig elkerült.Én nagyon félek a szüléstől, túl vagyok már egy nagyon nehéz szülésen. Az elsőnél én sem féltem mert igaz tudtam, h fájni fog, de el sem tudtam képzelni, h ennyire. Szóval csak bízni tudok , h ez most könnyebb lesz.

Remélem már nem lesz semmi gond, 10 hetesen véreztem és akkor voltam is 3 napot kórházban, azóta jól vagyok és próbálom élvezni a várandósság minden percét.

2011. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én is pont ma vagyok 15+2hkm.Még mindig sokat járok pisilni,nappal van,hogy óránként de éjjel is 2-3 óránként felkelek.Mondjuk mindig is törpevízmű voltam:)Hányinger az már nincs,én nagyon érzékeny lettem a hidegfrontra,olyankor majd szétszakad a fejem.Fáradékonyság az az időtől is függ,de lecsökkent.Pocim nekem is növöget és valamit a 12.-ik hét óta érzek,de nem mindennap,szerintem a babót,de ezt majd csak ha mindennap érzem akkor lesz biztos,hogy ő az.Olyan"idegrángást"meg buborék szerűt érzek én is.A védőnőm azt mondta lehet ő az.:)Ja egyébként nov.10-re vagyok kiírva.Mi sem tudjuk még fiú-e vagy lány.remélem a 18hetes uh-on meg tudják mondani már.További szép babavárást!
2011. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11:45 vagyok. Én is épp nov. 14-re várom:):):):)
2011. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szia

en november 2-re vagyok kiirva. ugy latszik engem kinoz meg a legjobban a terhesseg.Nem panaszkodni akarok, csak mar egy kicsit nehez elviselni. 8dik hettol allando hanyinger, ritkan hanyas is, 13dik hettol egy kicsit enyhult a hanyinger de jott melle a gyomorsav. Semmi nem segit meg a Rennie sem :( igy munkaba jarva nehez elviselni, es mivel emberekkel dolgozok nehez mosolyogni rajuk es kedves lenni. Hasam is csak a felfujodas miatt van, vasarnap is vekonyabb voltam mint terhesseg elott. Mozogni meg nem erzem :( Penteken megyek dokihoz, remelem minden rendben van, mert mar megint rémeket latok.

a tobbieknek boldog babavarast kivanok

2011. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!