Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy már pár...

Lehetséges, hogy már pár hetes terhesen jön a tej a mellemből? Vagy ez lehet mástól is?

Figyelt kérdés
Persze a 2. része a kérdésemnek lehet, hogy bután hangzik, de azért kérdezem,mert már 3 tesztet csináltam és mind negatív lett, tehát elvileg nem vagyok terhes.
2011. máj. 18. 17:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy van egy lányom, de őt már 1 éve nem szoptatom és a tesztet nem egymás után csináltam, tehát akkor már minimum szerintem 8 hetes terhes lehetek,mert azóta érzem úgy, bár igazából más tünetem nincsen.
2011. máj. 18. 17:59
 2/7 anonim ***** válasza:

a magas prolaktinszint okozhat ilyet.

normál hormonvizsgálattal (vérvétellel) kimutatható a megemelkedett prolaktin szint


terhesség alatt a 24. héttől "jöhet" tej a mellből.

2011. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem a 2.babánál 1-2 nappal a nem várt előtt spontán meg indult a tejem és a terhességem alatt végig szivárgott. Volt hogy annyira fájt hogy még masszírozni is kellett.
2011. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22:07-es vagyok az elsőt nem is szoptattam,fejtem körülbelül 1 hónapig,aztán elvízesedett,és elapasztotam. Most van egy 9 hónapos fiam és még mindig 7-8-szor szopizik egy nap(+ egyébb kaja mellett).
2011. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a második írja, 99%, hogy a magas prolaktin okozza, menj el orvoshoz és kérj vérvételt!
2011. máj. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 2.terhességnél a 12 héten indult meg a tejem, úgy, hogy előtte már 1 éve nem szoptattam.
2011. máj. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ezek szerint nem csak a 24. héttől indulhat meg a tej! De ma reggel is csináltam egy tesztet és az is negatív lett úgy, hogy valószínűleg tényleg a prolaktin szintem magas. De ennyire!!!! Te úristen!!! Hétfőre bejelentkezek orvoshoz! Még egyszer köszönöm!
2011. máj. 19. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!