Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allergiás, asztmás kismamik,...

Allergiás, asztmás kismamik, hogy bírjátok ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
Én már szét tüsszögtem magam, de semmit nem merek bevenni(néha ventolin ha már fulladok). Van valami olyan antiallergikum, amit lehet szedni? Akik asztmások, azok milyen szert használnak most? Ventolint?
2011. máj. 18. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Még nem tudom mire vagyok allergiás,de a tüneteim azóta vannak meg,mióta a jelenlegi otthonunkban vagyok. Nem használok semmit-a tucat papírzsepin kívül.

A legrosszabb az egészben,hogy mikor várandósan már huszadjára tüsszögök,akkor elgondolkodom,hogy tena lidit kellene használnom-ezt viselem borzalmasan.


Üdv: 2gyermekes,23h.km.

2011. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én asztmás vagyok. Ventolint használok amikor fulladok. Nyugodtan használhatod, terheseknek mindig ezt adják! Ha kell, akkor nyugodtan inhalálj vele minden nap, kb a 20. héttől majdnem minden nap használnom kell nekem is. Boldog babavárást! 37 Hkm
2011. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha asztmás vagy ventolint lehet. Ha "csak" allergiás (mint én is de minden gyerekkel egyre durvábban jön elő) akkor kb. haljál meg ez az orvosi tanács...én minden nap és minden éjjel orrfolyással,tüsszögéssel, orrdugulással szemviszketéssel torokkaparással küzdök hónapok óta de semmit se szedhetek rá. Homeos szerek pedig semmit se érnek.

A pulmonológus is annyit mondott hogy ha asztma lenne belőle vagy befulladnék akkor persze adnak rá szert de amíg ilyen nincs addig csak tűrjek.

2011. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kalcium sandoz. nekem sokat segített.
2011. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Allergia. Kalcium pezsgőtabletta. Viszont én is szinte minden tüsszentésnél bepislantok egy keveset, rémesen idegesítő dolog. Újra elkezdtem használni a tisztasági betéteket, így legalább ha nem itthon vagyok és becsurran, akkor nem kell hazáig pisis bugyiban ülnöm:-)
2011. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy a kalciumon kívül mást nem merek beszedni most az allergia ellen.

35hetes kismama

2011. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor szenvedek és tüsszögök én is tovább. A tüsszentésnél nálam is van "baleset", szintén tisztaságival oldom meg. A kalciumot megnézem, hátha enyhít egy kicsit:-)
2011. máj. 19. 08:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Én asztmás vagyok, nekem a doki azt mondta, szedhetem tovább a korábbi gyógyszereimet. Viszont ez nem jár tüsszögéssel, viszont nehéz légzéssel és fulladással igen.

Ventolin, ha kell, és Symbicort TH.2X2.

2011. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!