Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasizom gyakorlatokat meddig...

Hasizom gyakorlatokat meddig lehet végezni a terhesség elején?

Figyelt kérdés
Most próbálkozunk a párommal, és nem akarok semmi bajt okozni a babának. Rendszeresen tornázom, naponta egy órát. Gondolom, ha nem túl megerőltető, az első trimeszterben lehet hasizmozni. Vagy rosszul gondolom? Az első babánknál azonnal abbahagytam a tornát, ahogy megtudtam, gyereket várok, híztam is 24 kilót. Ezt most nem szeretném mégegyszer "átélni", nagyon nehéz volt visszafogynom.
2011. máj. 19. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ha a terhes leszel hanyagold a hasizmozast.En rogton abbahagynam,nem terhesnek valo.inkabb tornazz mast.
2011. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell teljesen abbahagyni a tornát, csak a hasazást kerüld el. Attól hogy tornázol egy órát, de nem hasazol, nem fogsz meghízni (inkább az esetleges sok kajától).

Most még nyugodtan tornázz, aztán ha megtudod, hogy babát vársz, ne csinálj kemény hasizomgyakorlatot, de a többit folytathatod. Ha már van babád, úgyis tudod, mit bírsz, ha elfáradsz, úgyis abba fogod hagyni.

2011. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!