Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Július végére kiírt kismamik,...

Július végére kiírt kismamik, mikor pakoltok össze a kórházba? És a babónak mire lesz meg minden cucca?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi most költözünk a jöv hvégén, hát, majd kipakolás után elhozzuk a babacuccokat. Sztem júni végén.
2011. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ami még nincs: kiságy, fürdető kád, légzésfigyelő, pár ruci, zenélős-forgós kiságy fölé szerelhető izé, körömolló, kifogó, orrszívó, kencék-porok, pelenka stb...

Ami megvan: babakocsi, bébihordó, mózeskosár, bébiőr, pár ruci (56-62 vékony, vastagabb, zokni, sapi, body, rugi, előke, napozó) pléd, mellszívó, szoba dekoráció, ruha pelus.

Viszont a szobája még inkább raktár helyiség. Jövő héten fogunk kipakolni onnan, aztán hozzuk el anyukámtól a szekrényeket, polcokat stb. Még az sincs eldöntve, hogy hol fogok szoptatni mert ha a babaszobában akkor oda még venni kell valami fotelt vagy ilyesmit. Szóval még van bőven teendő a nagy napig. :) Ja és a kórházi pakkhoz sincs meg minden de azon még kb 3 hétig nem aggódok.

2011. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én aug.4-re vagyok kiírva, de azért leírom én is, ha nem gond. :D


Ami még nincs meg: Babakocsi babahordozóval, textilpelus, légzésfigyelő, pelenka, popsitörlő, popsikrém, vízhőmérő, mellszívó, orrszívó, kis kád.

Meg egy pár dolog a kórházi csomagba: Papucsok 2 db, EB, köntös


Minden más megvan, de még ezeket is bőven elég lesz megvenni.Becsomagolni majd valamikor Július eleje közepe felé fogok. Addigra minden meglesz, ami a kórházba is kelleni fog.

2011. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem a védőnő mondta már, hogy mi kell, és a kórházban is azt mondták, hogy 32. héten illik összepakolni :( Csak ha a hálóingjeimet is elrakom, azoknak milyen szaguk lesz két hónap alatt a táskában... A babának nekünk, légzésfigyelő, kiságy, pelenka kell, meg amit dr még felír. nekem meg a mellszívó, mellápoló krém. a többi szerintem megvan. Akkor még ráérünk...

Köszi a válaszokat!

2011. máj. 20. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Szoba kifestve, kiságy, pelenkázó, pelenkázólap, matrac, lepedők, plédek, textilpelusok, törölközők megvannak. Jövő héten kapunk légzésfigyelőt, babakocsit, járókát. Tengernyi babaruha kimosva, vasalgatom őket, de lassan haladok, mert utálok vasalni.

Kiskád kell, hordozó, meg a többi apróság, a lista megvan, csak el kell menni megvenni.

A kórházba a baba hazavivős ruháin és a saját piperéimen kívül szerencsére mást nem kell vinnem, így ez nem nagy feladat.

2011. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!