Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha voltál már ilyen helyzetben...

Ha voltál már ilyen helyzetben akkor írj! Bárki véleményét meghallgatom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már nagyon régóta szenvedek az aranyértől és ugye elhanyagoltam és nem nagyon foglalkoztam vele. És most ott járok hogy kb 2-3 cm körül van és már nagyon fáj meg vérzik és bármivel kenem nem húzódik vissza egy kicsit sem. Orvoshoz meg nem megyek mert ugye most 18 hetes terhes vagyok és biztos sebészeti beavatkozást kellene csinálni. Valaki írjon valami hatásos módszert vagy krémet vagy valamit amit a terhesség idején is használhatok!????? 18 hetes kismama
2011. máj. 21. 21:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

szia te szegény sorstárs :(

14 hós a lányom és a szülés alatt olyan aranyerem jött ki hogy csak na...

és sajnos mai napig ott van és hát úgy mint neked, vérzik is néha meg sebes pláne nagy dolgoknál.

annyira fáj hogy néha olyanokat érzek mint szülés alatt

elég gáz...

nem tudom mikor húzódik vissza szerintem teljesen sosem..

a kórházban kaptam vmi krémet rá

mentolos volt jól el is zsibbadt tőle ott lenn

majd meg is nézem mi volt a neve de tényleg használt.

addig is kitartás :)

2011. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Évek óta van nekem. Mivel külföldön élek, így a doki soha nem műtötte meg, mert olyan rövid ideig tartózkodtam Mo-n, hogy így nem ajánlotta a repülőút miatt. Itt is elmentem dokihoz, hogy vágjon, de azt mondta, hogy nem ajánlja, mert inkontinenciát okoz. Adott rá szteroidos kenőcsöt, de semmit nem használt. Januárban akartam megint otthon elmenni dokihoz, hogy most aztán vessen véget ennek, de kiderült, hogy babát várok, így lemondtam az időpontot. Szülés után biztosan kés alá fekszem, mert érzem, hogy jön ki a 3. csomó is. :(

19h km

2011. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az aranyeret még szülés előtt fülön kell csípni, mert a szülés ronthat az állapotán. Nekem a védőnő a Reparont és a Spertit ajánlotta, főleg a kúpot, mert az szerinte hatásosabb. Nekem használt a Peparon, már 4 db után nem érzek semmit, mondjuk én szinte rögtön megvettem a kúpot, ahogy elkezdtem érezni, hogy fájdogál. Külsőleg körömvirág balzsammal kenegetem, ez is használt szerintem.

Ha a tied nagyon gázos, sztem kérdezd meg a nődokidat, mi a teendő.

Jobbulást.

2011. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én Reparonnal kentem, meg körömvirág krémmel. Bár nem egy gusztusos dolog, de igyekeztem minden mosdáskor (ált. nagyvécé után is)visszanyomkodni a helyére. Nem mondom hogy gyorsan, de elmúlt.
2011. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el proktológushoz. Nem biztos, hogy műti. Nekem valami gyűrűt tettek rá és leesett magától. Vagy ha nem, akkor sokkal jobb készítményeket tud ajánlani, mint a háziorvosod. A proktológust ajánlom, nem kell tőlük félni. Mondom én, aki úgy remegtem először, mint a nyárfalevél :-D
2011. máj. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jó pár homeopátiás készítmény is kapható rá. A neten keress rá! [link]
2011. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
még régebben kentem én is reparonnal meg körömvirág krémmel meg minden fajtával de igazából akkor se húzódik vissza.
2011. máj. 23. 07:58
 8/18 A kérdező kommentje:
Még várom a további válaszokat! Valami hatásos módszer????
2011. máj. 26. 13:31
 9/18 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem:((((


Ami ilyen szinten kitüremkedik, mint a tiéd, és még vérzik is, az magától nem fog vissza húzódni!!


Nekem a szülés következtében jött ki, a megoldás az volt, hogy még a szülészeten egy ápolónő megmutatta, hogy ha bekentem akkor az ujjammal toljam vissza(majd besz...rtam), de így teljesen elmúlott 3 nap alatt. Azt mondta az orvosom is, hogy így kell csinálni, mert a kinn maradó rész elhalhat, elfertőződhet, és akkor nagyobb gond is lehet. A krém amit ajánlott, az pedig a sperti volt.

2011. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ki fogsz,fogtok nevetni!egyszeru disznozsirral probald kenni.nekem is ajanlotta egy nagyon idos termeszetgyogyasz.nekem hasznalt.szerintem egy probat meger mert ha nem hasznal nem is art.
2011. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!