Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38adik hétben vagyunk és...

38adik hétben vagyunk és érzem hogy mozog a babám de nem olyan sokat és ne olyan erősen! Ez baj? Vagy attól van hogy nincs olyan sok hely a mocorgáshoz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, már kicsi neki a hely! Az én lányom a 38. hétben már csak a kis lábát nyomkodta ki, mocorogni már nem nagyon tudott. 56 cm-el született! :o)
2011. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is a 38-dik hetben vagyok. Nekem kb 33 hettol nagyon lelassult, max 2 szer ereztem egy nap mozogni, megnyugtatott az ultrahang, doki hogy semmi baj nincs, de par napja viszont nagyon mozog egesz nap. Utanaolvastam es azt irjak hogy ilyenkor teljesen normalis ha nagyon keveset mozognak mivel nincs mar hely..
2011. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem normális, hogy keveset mozog!

Orvos mindenképp!

2011. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a 38. hétben vagyok, és nekem is jelentősen kevesebbet mozog a babám. Szerintem nem baj, hiszen már nem sok helye van.
2011. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!