Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet érezni ha megnyílt a...

Lehet érezni ha megnyílt a méh száj? Csak érdekel, hogy tudjam ha igen.32 hetes anyuka

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 28 hetesen derült ki sajnos,hogy már a külső-belső nyitva van 1 újjnyira!Semmit nem éreztem belőle!Sőt most sem érzek semmit és szerencsére nem nyílt tovább,tegnap voltam ellenőrzésen!Miért esetleg Te netán úgy érzed,hogy nyitva vagy lennél?

Üdv 33 hetes kismami

2011. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sya nekem 35héten megnyílt a külső 2ujnyira semmit nem éreztem
2011. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik nap még zárva voltam, másnap már nyitva, de én semmit sem vettem észre ebből, csak a doki mondta.
2011. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdem mert én éreznék valamit. csak kiváncsi voltam hogy lehet-e ezt érezni? De ezek szerint ezt nem
2011. máj. 24. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem éppen 32 hetesen vették észre,hogy kinyílt.

Más miatt bementem az ügyeletre,és amikor a doki megvizsgált,mondta,hogy a másik bajom az téves riasztás,de a méhszáj 2 ujjnyira nyitva,úgyhogy haza már ne menjek.

2011. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet érezni,azért ellenőrzik az orvosok időnként.
2011. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 21hetesen nyilt ki a külső belső és semmit nem éreztem belőle.
2011. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!