Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pierre Cardin PS647 babakocsi?...

Pierre Cardin PS647 babakocsi? Használtatok ilyen babakocsit? Mik a tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget!
2009. márc. 15. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem PS647BWF-R van.Nem tudom,hogy ez mennyiben különbözik,de én nem szeretem.Nagyon nehezen irányítható,ha nem teljesen egyenes az út,már megy is össze-vissza.Ja,és balra húz.Most próbálom eladni.
2009. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is babakocsi vásárlás előtt állunk, én is pont ezt a típust néztem ki először. Aztán több helyről is gyűjtöttem infokat és sajna mindenki lebeszélt róla, úgyhogy ilyet biztosan nem fogok venni.


27 hetes kismama

2009. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mit mondtak róla?
2009. márc. 16. 07:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt mondták, hogy a PC kocsik egyike sem egy strapabíró szerkezet, ráadásul nagy, nehéz, rosszul irányítható. Amelyik típus méretre kisebb, abba meg egy fél éves gyerek overálban már alig fér el. Konkrétan azt mondták rá, hogy gagyi kínai gyártmány, Egyik ismerősömnek is Pc volt és fél év alatt teljesen szétment a kereke, félre húzott a kocsi, csörgött-zörgött ahogy tolta. Nekem nagyon ajánlották a Peg Perego-t, valószínűleg azt fogunk venni!


27 hetes kismama

2009. márc. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi szépen. Én is a Peg-peregot néztem ki még, de az jóval drágább ugye. KÖszi a segítséget!

szia

2009. márc. 16. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt PC-kocsim el is adtam, és másoktól is csak rosszat hallottam róluk :(, esetleg nézz szét alig használtan nagyon jó áron is lehet már peg perego kocsit venni vagy ebben a bababoltban szoktak lenni szuper áron újjak!

33 hetes kismama

[link]

2009. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!