Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbetegség-mire...

Terhességi cukorbetegség-mire számíthatok a SOTE II-n?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam meg a terheléses cukorvizsgálat eredményét, 7,7 lett. Mire számíthatok? Csak a nőgyógyász fog "kezelni" vagy elküld valakihez? A Klinikára vagy a kerületi sztk-ba? Ugye nem kell majd ezért befeküdnöm?
2011. máj. 26. 08:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

időpont nem kell, csak oda mész , lent bejelentkezel és vársz, érkezési sorrendbe megy!!!

És igen úgy jó lesz az étkezés:)

2011. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nagyon hálás vagyok a sok infóért Neked!

Köszi-köszi-köszi!:-)

2011. máj. 26. 12:25
 13/15 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2011. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A dietetkus majd ad mintarendet, táblázatot és tanácsokat.

Semmi cukor és amiiben cukor van.

Meghatározzák napi CH adagot és azt lesz elosztva 6 felé.

Se kevesebbet , se többet nem lehet enni.

Kenyeret, tésztát, rizst, krumplit ehetsz, nem kell csak baonette és hasonlókat, lényeg, hogy számolod a CH-ot.

A köreteket mindig szárazon kell mérni.

Ebből a szempontból a legjobb a krumpli, mert abban csak 20 gr CH van/100 gr, a riszben meg 4x annyi


Vagy a Müller "diat" tejberizsek.

Van Milka csoki is cukorbetegeknek.


Javaslom diabetikus és az Update 1-es terméketet, főleg, ha nasira vágysz.

Nagyon jók és finomak.

Amit imádtam/imádok még amai napig is az a diabetikus detki háztartási keksz, finom omlós.

Az egész család rákattant.

( [link]

Ezekben cukor helytte édístő ill gyül mölcscukor van, a gyüm cukorból anpi megengedette adag cukorbetegeknek 30 gr.

Most láttam van kakaós is:-)


Nyugi túl lehet élni, nem fogsz sokat hízni és rájössz, hogy sokkal egészségesebben is lehet táplálkozni!!

meg, hogy minden XAR tele van cukorral, még a boltabn gyümölcsjoghurtként árusított vackok is.


Nekem 7,9 lett a cukrom a harmadik harmadban végig diétáztam.

2011. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az infókat, megnézem ezeket a diabetikus és update cuccokat is!:-)
2011. máj. 26. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!