Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokszor elő fordul hogy a...

Sokszor elő fordul hogy a terhesség elején vérzik az ember "menzeszel"?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, akinek olyan "betegsége" van, hogy egyszerre több petéje érik, éppen ezért nem is szedhetett fogamzásgátlót. Na neki az első 3 hónapban mindhárom gyerekénél megjött.
2011. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

anyumnál is megvolt 3 hónapig.

nálam 10 hetesen volt egy pár napig pecsételő vérzésem.

2011. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint igen. A vérzést olyan sok minden kiválthatja (pl. szexuális együtt lét, méhszáj érzékenysége, hormonális vérzés, beágyazódásos várzés, stb.) és szerencsére nem mindig okoz végzetes gondot. Természetesen bármilyen vérzés esetén azonnal orvoshoz kell menni, nem szabad kockáztatni.


Jó egsézséget!

2011. máj. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyukám még a 4. hónapban is menstruált, az 5.-ben is, csak feltűnően kevesebbet.
2011. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az első hónapban rendesen mennstruáltam, a másodikban pecsételtem.A nővérem is ugyanígy volt, de az édesanyánk már nem.Annyira nem általános dolog, viszont az orvosok nem csinálnak ebből nagy gondot.25 hkm
2011. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!