Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 5 hetes terhesen elmenne a...

Ha 5 hetes terhesen elmenne a baba, akkor véreznék?

Figyelt kérdés
Eddig érzékenyek voltak a melleim, most semmit sem érzek, aggódok, hogy vajon minden rendben van-e. Biztos, hogy elkezdenék vérezni, ha esetleg baj lenne? Illetve ha tesztet csinálok, az megbízható eredményt mutat- a HCG szint csak akkor magas, ha tuti terhes vagyok, ugye?
2011. máj. 27. 06:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos minden jel nélkül lezajlódhat egy embrió életjelenségének a megszakadása, szóval nincs jele a vetélésnek mert sok esetben a vetélés be se indul.


Nem csak ilyen korai hanem későbbi 10 hetes terhesség esetén is elég gyakran előfordul hogy bár az embrio már nem él kisérő tünet alig van.


A tüneteid megszünése nem jelent még rosszat, a teszt sem jó megoldás mert vetélés sőt missed ab tehát küret után is jópár napig van még HCG hormon a vérben. így ez sem megbízható módszer.

2011. máj. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha elmenne nagyon véreznél,és fájna a hasad.

Ne aggódj,pihenj sokat,nem lesz gond!

2011. máj. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy vérezne!Nálam semmi nem volt,sőt a tüneteim (hányinger,mellfeszülés)is meg voltak a műtétig!sajnos sokszor csak az uh-on derül ki:(
2011. máj. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

7.50-es vagyok

Akkor bocsi,ha hülyeséget írtam,nekem missed ab volt.

Azért pihenj sokat!

2011. máj. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először is nyugi! Tudom milyen, ugyanilyen vagyok!:))

Azzal megspékelve, hogy nekem alig van tünetem, bár néha émelygek. Folyamatosan ettől parázok,hogy valami baj van.

A 7 hetes uh is remegő lábbal mentem be,hogy van-e még baba. Persze minden rendben volt! Most pár napja az a kevés émelygésem is megszűnt! Tegnapelőtt voltam uh-on, minden rendben, szépen növekszik! Szóval most már nem figyelgetem magam annyira. A doki szerint sem kell mindenkinek egész nap hányni és a tünetek is hogy jönnek,hol mennek!

A tesztnek azért nincs értelme, mert ha Isten ne adja gond is van a babával, az még pozitív egy jó darabig. Sőt az sem nyugodhat meg, akinek intenzív tünetei vannak, mert azt is érezheti még utána 2 héttel is!

2011. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja 10 hetes kismami voltam!
2011. máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Igen, én is mindig (remélem fölöslegesen) aggódok. Az első terhességem elején 5 napig vérezgettem, most meg már 20 hós a nagylegény. Ezért remélem, hogy bármi furcsa tünet ellenére most is minden rendben lesz!

Nektek pedig jó egészséget, boldog babavárást kívánok!

2011. máj. 27. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!