Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 34. hét után milyen gyógysze...

A 34. hét után milyen gyógyszert vagy mit alkalmazhatok fejfájásra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Algopyrin vagy Aszpirin. Nekem azt mondta az orvosom, hogy a hagyományos fájdalomcsillapító mehet, csak az ibuprofen v. paracetamol tartalmú nem.
2011. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont Paracetamolt javasolt az orvos. :-/
2011. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon migrénes vagyok, paracetamolt szedtem a terhességem alatt, igaz nem sok hatása volt.
2011. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
panadolt ajánlottak.
2011. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is Panadolt szedtem ha fájt a fejem. Most még szoptatok így ha van valami nyavalyám (fejfájás, torokfájás, nátha) akkor csak ezt merem beszedni!
2011. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15 éve migrénes vagyok. Most 36 hetes kismama. Terhesség alatt a paracetamol ajánlott,de nem ér semmit! Annak idején csak algopiryn volt,anyukám is azt evett terhesség alatt,és lám egészséges vagyok. Én most szerdától péntekig szenvedtem, már gyógyszer és injekció is volt,semmi nem használt, csak a jó öreg Algopiryn! Furdal a lelkiismeret ilyenkor,de már a babó is nagyon szenvedett odabent. Ideggyógyászommal is egyeztettem erről, de tenni ő sem tud semmit!
2011. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!